Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Dolgozzak vagy bulizzak?

Dolgozzak vagy bulizzak?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz egy buli, ahová még bizonytalan, hogy egyáltalán lesz e társaságom akikkel menjek.Suli mellett dolgozok is és másnap amúgy se lesz órám, úgyhogy inkább hagyjam a francba a bizonytalan bulizást és írjam be a munkabeosztásomba a másnapot?
2016. szept. 11. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kell a pénz, akkor dolgozz, de előtte kérdezd meg a többieket, hogy mi lesz a bulival, hátha ők is tudják akarnak-e menni vagy sem.
2016. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy adódna, hogy lenne társaságod, akkor szerintem menj el és kapcsolódj ki egy kicsit!
2016. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Buli.

Csak leszervezed basszus!

Nem tudhatod milyen lehetőségeid lesznek ott. Én szinte félek kihagyni ilyen lehetőségeket. :D

2016. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

BULI!


Én már lassan 7hónapja sehol sem voltam bulizni!


De most szombaton úgy beadom ,hogy még az univerzum is szétszakad! :D

2016. szept. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lesz meg eleg idod dolgozni. ha ne. vagy annyira legatyasodva, menj inkabb bulizni!!!
2016. szept. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már eldőlt, marad a meló :D
2016. szept. 13. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!