Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Utálom az embereket. Ez...

Utálom az embereket. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

2016. szept. 12. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagy egyedül, ha ez megnyugtat. Én úgy vagyok vele, hogy muszáj kibírni, de ezerszer inkább élnék 30 kutya társaságában mint ugyanannyi emberrel.. De szerintem nincs ezzel semmi baj. Szerintem az nagyobb gond, hogy ismerek olyat aki úgyszintén kijelentette ezt, de pszichológus akar lenni.... Nagggyon logikus.
2016. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
en is inkabb allatbaratnak vallom magam ;)
2016. szept. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az embereket is és az állatokat is. :)

Miért utálod az embereket? Vagy miért gondolod azt, hogy utálod az embereket?

2016. szept. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Normális. Én is utálom őket, de én állatbarát sem vagyok (az állatokat nem utálom, csak nem érdekelnek).
2016. szept. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Én is utálom őket. És én is inkább állatbarát vagyok.
2016. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Én js utálom de rohadtul. Meg magamat is...legyen már valami napkitörés és mindenki dögöljön meg a g*cibe. Az emberiség már el van b*szva....már túl késő...én csak az állatokat sajnálom....hogy velünk kell élniük...
2016. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!