Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem bírok feloldódni...

Miért nem bírok feloldódni fiúk előtt?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,sok barátnőm van akik előtt 100%-osan önmagam vagyok, teljes mértékben megbírok nyílni és elbeszélgetni,elhülyéskedni velük. Viszont a fiúkkal fhuu :D Egyszerűen ha kettesbe vagyok egy fiúval, lefagyok, elpirulok, teljesen más vagyok szótlan, félénk,egy szavas válszokat adok. Próbálok változtatni ezen de egyszerűen nemmegy. Így meg ismerkedni is tök nehéz,sose jön össze egy fiúval se semmi!

Emelett persze vannak fiú barátaim akikkel tökjól elvagyok, de ha valaki többet szeretne tőllem mint barátság akkor mindig előbújik a szótlan,félénk énem.

Van valaki aki hasolnó cipőben jár mint én, vagy csak én vagyok ilyen szerencsételn?:D

Minden féle tanácsot,tapasztaltot meghallgatok hogy kinek mi segített változtatni ezen! :)



2016. szept. 17. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj fiatalok közösségébe, idővel ott javul majd ez.


Alkoholt, cigit messze kerüld, mert sok hülye ezekkel "oldja" meg a fenti problémáját!

2016. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem onbizalom epites segitett.
2016. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!