Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen típusú emberrel ismerke...

Milyen típusú emberrel ismerkednek szívesen?

Figyelt kérdés
Itt nem csak a szerelmi ismerkedésre gondolok,hanem a barátkozásra is. Kihez mennek oda szívesen beszélgetni az emberek? Milyen tulajdonságai miatt?
2016. szept. 25. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Visszafogott. Na itt meg is állnék. Rengeteg ember játssza csak ezt a tulajdonságát. Az elején olyanok, mint egy mézes bödön, aztán amikor felidegesíted őket picit valamin elkezdenek szidni, mint szódás a lovát. Nálam nem ez jelenti a visszafogottságot! Amikor valaki Nekem beszól kulturáltan és kedvesen intézem az egészet minden esetben!


Ápolt. Nem hiszem hogy részletezni kellene.


Életrevaló. Akinek az az életcélja, hogy meghaljon azzal nem igazán tudok mit kezdeni egy barátságra. Ugyanígy vagyok azokkal, akiket nem érdekel semmi sem. Nekem vannak céljaim, terveim, értékrendem. Ugyanezt elvárom a másik féltől is.


Empatikus. Nem várom el, hogy érzelmi intelligenciája 100% legyen valakinek, ugyanakkor én mindenképp beszólok bárkinek is, ha az ok nélkül próbál bántani valakit. Szóval nincs keménykedés, mert azt ki nem állhatom.


Úgy nagyjából ennyi jutott eszembe. És igen, én elég nehezen találok barátot magamnak... :D

2016. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Blade Bone ***** válasza:
Beszédes kedves emberekkel. :)
2016. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerény, de kedves emberekkel. És sokra tartom azt ha valaki meri önmagát adni, nem teszi az agyát, nem próbál menőnek tűnni. Na meg azért adjon magára, ez barátságnál kapcsolatnál is fontos. Nem szeretem ha valaki gusztustalanul néz ki.

25F

2016. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki ellentétes személyiség tőlem, okos, talpraesett, van mit tőle tanulni.
2016. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!