Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te mikor késő este beszélgetőt...

Te mikor késő este beszélgetőtársra vágysz, mely oldalakon szoktál találni ehhez partnert?

Figyelt kérdés
2016. szept. 26. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Sehol. Értelmiséget keresnék, de ők meg általában nem interneteznek annyit.
2016. szept. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
androidos telefonra van egy alkalmazás, az a neve hogy AnoTalk. nem kell regisztrálni, csak be kell állítani hogy fiú vagy lány vagy, és hogy fiúval vagy lánnyal szeretnél beszélgetni, vagy a 3. opció a "mindegy". teljesen ismeretlenül oline beszélgethetsz emberekkel.különböző korosztályok használják ezt az oldalt. nekem kikapcsolta az agyamat, jókat is nevettem, hogy egyesek miket írtak be, de találkoztam tök normális emberekkel is. igaz, mostanában nem túl sűrűn használom az alkalmazást, de rajta van még a telefonomon, ajánlom nagyon! :)
2016. szept. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#1

Éjszaka kijelented az interneten, hogy éjszaka csak a kretének neteznek. :D

2016. szept. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Nem vágyom beszélgetésre, bármikor el tudok töprengni akármin, jó társasága vagyok magamnak.

Néha kicsit leragadok itt, többnyire csak körbenézek, elvétve egy-egy választ dobok.

2016. szept. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gyakorin :D


F17

2016. szept. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Örülnék egy beszélgetőtársnak, akivel el tudnék lelkizni, mert jelenleg nincs ilyen személy az életemben. De interneten nem tudnék úgy megnyílni, vagy ha igen, akkor sem működne úgy a kommunikáció, mint élőben.
2016. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2-

Rég használhattad az AnoTalkot, mert mostanság a legtöbbször 16F-k kérdezgetik, hogy mekkora stb.

Ezt nem nevezném jó beszélgetésnek, ugyanis korán véget ér.

2016. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

nem olyan rég használtam. vannak rendes emberek is, találkoztam már 20 év körüli fiúkkal is, akik ugyanazzal a céllal voltak fenn, mint én: beszélgetni. tök értelmes témáról beszélgettünk. vannak normálisak is, de az AnoTalk random dobál neked beszélgető partnert. de én úgy gondolom, unalom űzésre mindenképpen jó! :)

20/L

2016. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Anotalkozni szoktam, de mivel ott túl sok a perverz, így felhagytam vele.

Itt is jó lenne beszélgetni valakivel, tényleg, aki nagyobb értelmiségi szinten van.

2017. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnék, csak nem nagyon találtam eddig erre megfelelő embert.
2017. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!