Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan manipuláljak valakit?...

Hogyan manipuláljak valakit? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az van, hogy fiatal korom ellenére sokan figyelnek rám, meghallgatnak, tanácsokat osztogatok stb. És nekem tetszik ez a felállás. DE! Én nem csak tanácsos akarok lenni, hanem vezető. Mindig is arról álmodoztam, hogy mindenki, de tényleg mindenki hallgat rám, azt csinálják amit mondok, szeretném, ha mindig nekem hinnének, de közben titokzatos lennék. Szóval írnátok technikákat, filmeket, könyveket a manipulációról?

2016. szept. 30. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi vezető nem manipulációval éri el, hogy felnézzenek rá és kövessék.
2016. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyet sem tudunk! Kérdező, vezetőnk, te bátor hős, kérlek mondj TE ötleteket nekünk! Ha már vezetni akarsz bennünket, akkor ne te szorulj a segítségünkre. Hiszen épp azért vagy a vezetőnk, mer neked vannak a jó ötleted, mire érdemes hallgatunk! Ha mégis, nulla tudással akar vezetősködni, akkor egyszerűen csak élősködni akarsz a társadalmon! Ahhoz meg egyszerűen csak politikusnak kell lenned.
2016. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nézz utána mit jelent a manipuláció, mert nagyon nem azt, amire te gondolsz.
2016. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Manipulációt tanulni mehetnél az exemhez, abban profi, de Te másról beszélsz :-)
2016. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!