Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek mekkora a vagyonotok?

Nektek mekkora a vagyonotok?

Figyelt kérdés

Vagy inkább mekkora vagyona van egy átlagos magyar 30, 45 és 60 évesnek?


Saját használatban lévö ingatlan ki hagynám a "vagyonbol"


Szerintem ez egy jó kis motivácio életkor = vagyon millió forintban. Azaz 30 éves = 30 millió. Ha egyszer utól éri magat az ember utána már nem nehez es nem kell félni a nyugdijtol sem. (Mivel a pénzt nem bankszámlan hagyuk ha nem be van fektetve)



2016. okt. 6. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

nekem most kb 50 ezer de gyorsan elfog fogyni :D


17F

2016. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
akkor pont az 1/28-ada van meg. Magyar fizetésből soha nem lesz életkor = millió vagyon.
2016. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Az igazán vagyonosok pont, hogy lexarják, a gyakorit. ..


Van két gyönyörű felnőtt gyerekem, akik nem nélkülöznek! -Nem kell ennél nagyobb "vagyon".... (40-es)

2016. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár régi a kérdés, de válaszolok rá. Én 29 éves vagyok, egyedül élek, és a vagyonom most egy lakás, amire minden pénzemet és örökségemet ráköltöttem. Nem értem, miért ne lenne vagyon egy ingatlan? Tehát aki albérletben lakik, de van 5 millió forintja, az gazdagabb annál, mint akinek van 1000 forintja, meg egy kb 20 milliót érő lakása? 10 év masszív spórolása áll a lakásom kb fele mögött, pedig nincs nagy fizetésem (sőt), közalkalmazott vagyok. Az összes megkeresett pénzem kb 70%-át félre tudtam rakni, a maradék 30%-ból ment a nyaralás, rezsi, kaja, szórakozás, stb. Tehát elég szűken éltem, de nagyon büszke vagyok magamra, hogy sima közalkalmazottként elértem, hogy 29 éves koromra legyen egy saját lakásom, mindenféle teher és hitel nélkül. Van kocsim, motorom, bútorok, nagyrészt minőségi. Aki spórol, az kis fizetéssel is félre tud rakni. Persze, lehet azt mondani, hogy az örökség nélkül ez nem sikerülhetett volna, ami igaz is, de másrészt, mint említettem, a fele a lakásnak és a berendezésnek mind saját megkeresett pénzből ment. Tehát ha úgy veszem, és lenne egy feleségem, aki ugyan annyit dolgozott volna és adott volna bele, akkor örökség nélkül, ketten összehozhattuk volna. De mivel "loner" vagyok, így szükség volt a külső segítségre. Tehát a valós vagyonom most olyan 20 milla körül lehet, amiből 10 az én érdemem.
2019. júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Saját lakás, plusz kb egy milla. Ennél álltam már jobban is.
2019. nov. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!