Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van valakinek vicces storyja...

Van valakinek vicces storyja bolond, orult emberekrol? Nem elmrbetegekre gondolok, csak akik nem kovetik a tarsasagi normakat.

Figyelt kérdés
Pl kisvodorrel a fejukon maszkalnak az utcan, vagy mulinden 3. Ev 3. Honapjanak3 napjan eleneklik az esodalt.. vagy kukorekoknak.. vagy ilyesmi...

2016. okt. 6. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Kiugrotam a közép iskolának a nagy kapuján, na ez elég őrültség? :D


És messengeren egyik lány beálítota a becenevem "bolondra"

Szóval az vagyok:D

2016. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyi karaktert ide lehetetlen leírni amennyit én le tudnék ha ilyen emberekről és sztorikról van szó 😂
2016. okt. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Épp a minap valaki írásban megkérdezte, hogy ismerek-e vicces történeteket őrült, bolond emberekről, akik nem elmebetegek, csak nem követik a társadalmi normákat. Erre jót röhögtem, mert én csak olyan bolondokat ismerek, akik követik, és éppen ezért bele is esnek a már évszázadok óta kiparodizált, klasszikus, gyakran unalomig járatott, de még mindig aktuális sztorikba. Írtam egy választ, amelyben mint utólag kiderült, elkövettem egy apró tévedést, mivelhogy időközben elmúlt éjfél. Amúgy nem idézem a választ, mert úgy végtelen hosszú lenne.
2016. nov. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Wahh... ez nem vicces.
2016. nov. 27. 08:22
 5/5 anonim ***** válasza:

az én kakasom minden reggel kukorékol.

bolond madár

2016. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!