Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Személyiségfejlesztő csoport...

Személyiségfejlesztő csoport vagy bármi tinédzsereknek? 15/L

Figyelt kérdés

Viccesek kíméljenek...


Túl visszahúzódó vagyok. Nemrég kezdtem a 9. osztályt, sok ismeretlen és új emberek, kortársak. Van amihez simán hozzá tudnék szólni, de nem merek. Pár napja is segíthettem volna az egyik lánynak, akartam is szólni, hogy menjünk az irodába elintézni, de ismételten nem mertem.


Sok kérdés van a Gyakorin, de semmire nem megyek azzal, hogy azt írja a kérdező, hogy ne félj és add önmagad, stb, pszichomókus szintén nem ér semmit, ugyanaz csak nem interneten. Viszont ha valami csoportba járnék el, akiknek szintén hasonló gondjuk van, az segítene szerintem, fogalmam nincs miért vagy hogyan, de a pszichológusnál tudom, hogy hatásosabb.


Tanácsok?



2016. okt. 6. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy Life Coach ot én is járok és azóta sok solgot máshogy látok.Akár pszichológushoz is elmehetsz ez teljesen normális.Ilyen fiatalon még teljesen előnyös ,hogy jó személyiséget formálj magadnak.Illetve az előnyeidwt amit még lehet nem is tudsz ,tudd hasznosítani.Sok sikert :)
2016. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ehhez nevelned kell magad.

Irj ram s segitek, tanitalak.

2016. okt. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegyél is de nagyon gyorsan keress, kutass mert ha nem kezeled azon kapod magad hogy 20 mulottál nincs senkid, csak egy szar melod és egy kitörhetetlen mókuskerékben ragadsz és onnan már sokkal nehezebb kitörni mint a mostanibol. Vergődsz döntésképtelen vagy és az érzéseid összenyomnak és siratod az elmulott időt amiben nem éltél úgy ahogy szeretted volna. Segítségre van szükséged ez tény mert ezt egyedül nem tudod legyűrni, barátok támogatás nélkül képtelenség. És nem kivánom senkinek se ezt mert borzalmasan fáj és még szánalmas is külvilágbol szemlélve. F/23
2016. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen csoportok, én múltkor egy fiúkra/férfiakra specializálódott személyiség fejlesztést láttam, ahol a csoportokban vernek beléjük önbizalmat az ismerkedéshez.

Biztos van külön személyiségfejlesztés is, tényleg hasznosabb lehet.

2016. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

családállitás, life coach, NLP, EFT, szemleletfejlesztes.hu, Gestalt.

Nem kifejezetten tiniknek vannak, de mehetsz Te is bármelyikre :)


Ha rendszeresen olvasol személyiségfejlesztésről sok információhoz/tudáshoz juthatsz, ami elkezdi átalakitani a szemléletedet és magával hoz valamennyi változást is. Persze a tréningeken jóval gyorsabban haladhatsz.

2016. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!