Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha állandóan csak...

Mit tegyek, ha állandóan csak "harmadik kerék" vagyok a társaságomban?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg 5., 7. kerék... Tehát arra gondolok, hogy van kb. 2-3 nagyon jó barátnőm, akiknek van barátjuk és nekem nincs, de folyamatosan elhívnak mindenhová, amikor jön a barátjuk is én pedig teljesen egyedül kullogok körülöttük. A legutóbbi péntek este a helyzet már odáig fajult, hogy beültünk egy kocsmába, majd ők mind elkezdtek smárolni én pedig teljesen egyedül ültem és vártam, hogy hagyják abba, de nem történt meg, így elmentem beszélgetni a pultossal. Ha ez nem lenne elég, kb. mindegyik párral külön csoportbeszélgetésem van Facebook-on, de nem értem, hogy miért, mert ott beszélik meg az összes privát dolgot és már én érzem zavarban magam. Viszont tudom, hogy ha szólok ezek miatt, akkor én vagyok a szemét, meg biztosan egyedül érzem magam, ha ilyeneket mondok... Nem tudom, hogy erre mi a megoldás, nem igazán szeretnék emiatt barátot keresni, sőt ők is próbáltak már nekem keresni csak azért, hogy ne érezzem magam borzasztóan bénán, viszont így nem megy. Köszi előre is a válaszokat!

2016. okt. 8. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég illetlen, hogy a barátnõid mindig viszik magukkal a barátaikat, amikor veled lenne közös programuk.. próbáld meg megbeszélni velük, hogy szeretnél velük egyedül idõt tölteni, hátha megértik. Ha meg elkezdenek smárolni, legközelebb egyszerūen lépj le. Biztos fiatalok vagytok még és a kapcsolatok is frissek. Majd lehet, hogy idõvel javul a helyzet, addig is beszélj velük és állj a sarkadra.
2016. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a helyzet velem is, csak én fiú vagyok. Megbeszéljük, hogy megyünk bulizni, de hozzák a barátnőjüket is én meg ott kullogok egész este.
2016. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na, hát akkor pacsi a második válaszadónak, az első válaszadónak pedig köszönöm a tanácsot!:)
2016. okt. 9. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!