Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak hogyha az...

Mit csináljak hogyha az osztálytársam terrorizál és szóban is és fizikailag bántalmaz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Még Szeptemberben jóba voltunk és minden nap "üzleteltünk".

Ezalatt azt értem hogy ő mondta hogy vesz tőlem egy szendvicset 300Ft-ért én odaadtam a szendvicset és ő meg a pénzt. De ez most már nem így működik. Most úgy van hogy adjam oda a szendvicsemet különben szétver. És mostanában kezdett elkezdett brutálisan piszkálni. Úgy szokott piszkálni hogy odahajol a vállamhoz és elkezd harapdálni aztán meg ököllel ütögeti a hasamat és közben megfullad a nevetéstől meg közbe olyanokat mond hogy ha vissza merek ütni akkor úgy szétver hogy az orvosok meg a ku*** anyám sem fog tudni újraéleszteni. És ha nem akarom odaadni a kajámat akkor meg azt mondja hogy ha nem adom oda a kajámat akkor kiüti az összes fogamat aztán meg addig üt amíg oda nem adom. Én rettegek tőle mert én nálam ő sokkal erősebb pedig én 185cm magas vagyok és 130kg de ő meg úgy ki van gyúrva hogy legalább 20cm-es bicepsze lehet és 60kg-ot simán felemel a konditeremben. Én csak 30-at birok megemelni szóval ebből kiderül hogy ő sokkal erősebb nálam. Légyszives segítsetek mert én nagyon félek tőle. És amúgy az egész osztály retteg tőle és én már szóltam a szüleimnek de ők sem mernek vele beszélni, a tanárok meg le sza*ják, az igazgató meg annyit mond hogy üssek vissza. Én már mindent megpróbáltam. Példáúl szépen is megpróbáltam kérni hogy hagyon békén de arra azt mondta hogy ő az ilyen csicskákat meg nyomorékokat mint én mindig is szivatni fog. És képzeljétek el innen már nem mehetek el mert két iskolából is át kellett iratkoznom mert ott is hasonlóan bántalmaztak. Szóval nem tudom hogy mit csináljak. Ti mit tennétek ha az én helyemben lennétek ?


2016. okt. 11. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
rendőrséget hívd ki
2016. okt. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Micsoda? A szüleid félnek egy gyerektől és inkább hagyják, hogy tovább bántson téged? Milyen igazgató az olyan, aki erőszakra bátorítja a gyerekeket? Tényleg ilyen beteg világban élünk, vagy csak hülyítesz minket?
2016. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második, szerintem csak unalmában îrta ki. Nem létezik, hogy egy iskolaigazgató visszaütést javasoljon, hagyjuk már.
2016. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy az milyen suli, ahol a kisdiák 185 centi és 130 kiló? Általános első osztály? 😂
2016. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok helyen sántít nekem ez a sztori...
2016. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kamu az egész ,de ha igaz is,akkor a 130kg-oddal nem is kell ütnöd csak rácsimpaszkodnod és agyonnyomod egyből :D
2016. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vágd orrba, és felejtsd el.
2016. okt. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!