Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mikor társaságban szex a...

Mikor társaságban szex a téma, mennyire vagytok őszinték?

Figyelt kérdés
Munkahelyen a fiúk gyakran felhozzák a szex témát. Ilyenkor megy a hülyülés, és kis beszólogatas. Őszinte dolgokat ilyenkor szokás mondani vagy ezt direkt kerülni kéne?
2016. okt. 13. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nő vagyok, de az biztos, hogy sosem beszélnék erről senkinek. Mondjuk szégyenlős vagyok :)
2016. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is nő vagyok.
2016. okt. 13. 20:54
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

"Munkahelyen a fiúk" .. "felhozzák a szex témát"


"..hülyülés, és kis beszólogatas."


Biztos munkahely ez? És miről pletykálnak még a kisfiúcskák?


Inkább új munkahely / társaság felé néznék, de tényleg borzasztóan szőrnyű amit írtál.

2016. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Személy függő .Szerintem ez mindenhol fel jönn mint téma.Idö kérdése csak.

Aza érdekes valaki el felejti a multját .Aztán rá csodálkozik a dolgokra."létezik kollegák közt szex kapcsolat ??van ilyen"??? ( Iletö nö )

2016. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3,4# ti miről beszéltek ????
2016. okt. 13. 21:07
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Arról, hogy a fogalmazásod és a munkahelyed is óvodás szinten áll (de hogy érezd a hangsúlyt rakok neked, csak neked, 5 kérdőjelet ?????)
2016. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
semennyire. Munkatársaknak semmi köze a nemi életemhez, de még a barátoknak sincs hozzá köze!
2016. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagyok öszinte és kerülöm a témát, ha muszáj elviccelem. De nagyon utálom az egészet... Szerencsére most már normális munkatársaim vannak, akik nem csak farkukról tudnak beszélni, de így is akadnak kínos szituk.


Számomra bonyolítja a helyzetet hogy meleg vagyok, de ha hetero lennék se akarnám kibeszélni munkahelyen a szexuális életemet és utálom hogy mások rámerőltetik a sajátjuk kitárgyalását. És rohadtul álszent dolog hogy ez a többség szerint tök normális, de ha én csak megemlíteném a Páromat akkor máris magamutogató b_zi lennék.

2016. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semmi köze a szexuális életemhez a munkahelyemen. Van persze, hogy valami kapcsán viccből feljön valami olyan téma, de tényleg csak vicc szinten, senki nem mondd semmi személyeset és nem is kérdez a másiktól.
2016. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Társaságtól függ.

Általában ha rákérdeznek benyögöm hogy 40 macska. Ez azért jó mert ilyenkor elmosolyodnak és nem kérdeznek tovább. Azt hiszik viccelek...

2016. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!