Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Középsulis kollégista lányok!...

Kocsisbarbi kérdése:

Középsulis kollégista lányok! Ti szerettek koleszesek lenni? Mennyi ideig tartott míg elmúlt a honvágy?

Figyelt kérdés
15/l

2016. okt. 23. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem nem volt egyáltalán honvagyam:)

Imadom a kolit,eletem egyik legjobb dontesei koze tartozik.

2016. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Én most szeptemberbe kerültem koliba, nagyon szeretek itt lenni. Hamar megszoktam, honvágyam igazán nem is volt. Igaz ez egy nagyon pici, családias kollégium, másutt lehet, hogy nehezebb dolgom lett volna.

15/l

2016. okt. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én imádom a kolit:D Remek a közeg, befogadó, rengeteg felejthetetlen emlékem van már most (1éve vagyok kolis) és igazából ennél jobb döntésem nem is lehetett volna..

Ha bekellene utaznom az iskolába, igen unalmas lenne az életem. Persze vannak szabályok, de hagynak élni, megtanít önállónak lenni, hátránya nagyon nincs, csak ha rossz helyre kerülsz:)

Sosincs honvágyam!

16/l

2016. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem 3 hónapig volt erős honvágyam. Most már jobb, de még mindig szívesen hazamennék.

Nagyon nem szeretem, otthon jobban tudnék tanulni is és aludni is.

De sajnos nem tudom meggyőzni a szüleimet.

2016. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Imádok koleszos lenni, életem legjobb döntése :D

És sose volt honvágyam, csak kellett egy kis idő, amíg megszokom.

Mostmár második otthonom 🏠❤

2016. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!