Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Várjátok az őszi szünetet?...

Várjátok az őszi szünetet? Mit terveztek?

Figyelt kérdés
Mit akartok majd csinálni? :D

2016. okt. 27. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Hetvegen temetojaras,hetfotol pedig beosztom a tanulast,futok,pihenek. Csak annyi a celom hogy haladjak a tanulassal es jol kipihenjem magam.

Es te? :)

2016. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja igen nekem is sokat kellesz tanulni, meg kipihenem magam kicsit kutyázással, barátokkal, nyuszikkal. :D
2016. okt. 27. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs őszi szünet, sőt, még hétvégén is dolgozom, meg elsején is, de nagyon szeretnék újra iskolás lenni, és azon görcsölni, hogy iskolai szünetben tanulni kell! Én a szabadnapomat várom, de addig még hat nap!
2016. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom :(
2016. okt. 27. 15:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyetemista vagyok,nincs őszi szünetem tanulnom kell több száz oldalt :(
2016. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Holnap jól berúgok, szombaton szenvedek.


Ennyi fix, a többi majd kiderül.


Van 2-3 könyv amit el szeretnék olvasni a szünetben, csütörtök környékén tanulni is illene. Ha marad pénzem a holnapi ivászat után, lehet elmegyek még egyszer. Majd kiderül.

2016. okt. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szombat-vasárnap betonozok, jövőhéten meg a közösségi szolgálatos órákat dolgozom le..


16/F

2016. okt. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár ne lenne az ősziszünet. Se téli. Se tavaszi. Pukkadjanak meg az effajta hülyeségeikkel.
2016. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én örülök hogy kicsit tudok pihenni..
2016. okt. 27. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!