Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen öltözetben menjek?

Pocok16 kérdése:

Milyen öltözetben menjek?

Figyelt kérdés

Barátnőm 20 éves, 3 hete vagyunk együtt , holnap szüleivel találkozunk a városban, nem árulta el barátnőm hogy hova szeretnének menni, mivel még gondolkoznak rajta.. (Mozi / kávézó / ebéd ) ahogy ismerem.

Sima utcai ruha vagy esetleg kicsit elegánsabban? ( Hozzáteszem sportmotorral fogok menni eléjük) Szokásos ruha / öltöny szükséges? ( Barátnőm 20 , én 17F , ő nekem az első.)



2016. okt. 28. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem add önmagad, vedd fel azt a ruhát, amelyik szerinted a leginkább illik az utcára, és kényelmes is. Nincs megszabva, hogy milyen ruhában kell lenned, és nem a ruha teszi az embert, nem az alapján fognak megítélni. [[Bár alapból nem kéne senkiről sem véleményt alkotni, a vélemény rossz, az igazság viszont nem.]]
2016. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, add önmagad, viszont az első benyomás nagyon fontos, szóval az utcai ruha nem ilyen nagyon laza mackó stb, hanem azért egy farmer meg valami póló legyen. De szerintem legfőképpen nem a ruhád fog számítani, hanem a belső tulajdonságaid.
2016. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat , tegnap egy órás / másfél órás beszélgetés egy kávé közben megismerkedtem velük, nem értem miért féltem ennyire , nagyon rendesek voltak 😀
2016. okt. 30. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!