Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a sztoriról? Ép elméjű az ilyen?

Figyelt kérdés
Megprobalom roviden sajnos ekezetek nelkul elmeselni a sztorit : beallok a sparban a baratnommel, elottunk egy elhagyatott kosar... Nincsen gazdaja, mar megy a sor, leeloztuk inkabb, majd egyszercsak megjelenik mogottunk egy ramenos ferfi, hogy mi ele alltunk, menjunk arrebb. Mar reg volt, nem emlekszem mit mondtam, de nem bunkot, egyszeruen belem kotott, nyilvan en nem hagytam magam, mert nem vagyok luzer, de tovabbra sem bunkon, majd o jott azzal, hogy menjunk ki, jatsszuk le, verekedjunk meg minden. En nem voltam merges, es ha nem vagyok, akkor nem vagyok kepes az ilyen jellegu problemamegoldasra, majd az igen rovid 3 mondatos parbaj utan egyszeruen megfejelt a szemem alatt... Utana ez a reakcioja annyira lesokkolt, hogy kopni nyelni sem tudtam, vegul eljutottunk arra a szintre a beszelgetesben, h szerintem erre egyaltalan nem volt szukseg, o pedig mivel ideges es toke teli van az emberekkel, ezert tette ezt. Majd nem hagyta a dolog nyugton, es ujrs felhuzta magat, de mar akkor rahagytam. Mibaja az ilyen embernek? Ez valami betegseg? Hogy utni verni kell egybol? Ledobbentem hogy ilyen parasztok leteznek a vilagon, es nem o az egyetlen aki ott hagyja a sparban a kosarat a sorban... Azota inkabb rahagyom arra aki ott hagyja, mert kitudja mit reagal ha en meg szeretnek tovabb menni...En ugy vagyok vele hogy ha valaki vegzett a vasarlassal, akkor alljon sorba.... Mindegy. Lehet mondani az ilyen emberre hogy idegbeteg, es orvosra van szuksege?

2016. nov. 3. 06:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem kell az erősebb emberrel -nem megfelelő - hangnemben tárgyalni,ennyit tehetsz.MIért neki kéne orvoshoz menni?Vannak törvények ,rá is vonatkoznak,ha valakik vét ,akkor neked megvannak a lehetőségeid a jogaid érvényesítésére,vagy KUSSOLSZ.
2016. nov. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Lehet jobb lett volna ha odébb állsz,mert akkor elkerülhetted volna a konfliktus ami ez esetben bölcsebb lett volna mint felvállani a vitát egy agresszív emberrel,akire észérvekkel nem tudsz hatni legfeljebb jobban felidegesíted őt is és magadat is.
2016. nov. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Tényleg hülye a csávó, ez tény!

De rád meg erős ez a "nem vagyok lúzer" kifejezés!

Beszóltak, és te nem hagyhatod annyiban, mert nem vagy lúzer . . .

Aztán megfejelnek, és semmi reakció . . Az ott lévők inkább az ellenkezőjét gondolták!

De ez a bírka magyar nép is hibás, hogy ott vannak 100-an, kb egy gyilkosságot nyugodtan végignéznének, majd amikor elmegy a gyilkos, kb 5 perccel utánna mernek mentőt hívni, ha meg netán még azt se hívnának, pár óra múlva talán odalépne egy a hullához hogy "jolvan ?" majd tovább menne!

2016. nov. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A megpakolt, sorban otthagyott kosár nemzetközi jelentése: eszembe jutott még valami, de azonnal visszajövök. Így az illető szempontjából te kezdted, sőt, mikor ezt szóvá tette még te pattogtál.
2016. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én, ha van előttem egy megpakolt kosár és halad a sor, továbbtolom magam előtt, mert az illető mindjárt visszajön, csak elfelejtett valamit.

De hogy megnyugtassalak, itt a pasi egy agresszív bunkó volt és az ilyennel nem állunk neki vitatkozni, saját magunk érdekében.

A tendenciát tekintve pedig ne csodálkozz, egyre elvadultabb a világ, ez a fickó is meg fogja kapni valakitől a magáét, ha egy hasonszőrűvel találkozik.

2016. nov. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Én is jártam már így. Vagyis úgy, hogy előttünk kosár a sor megy. De a kosár "tulajdonosa" még akkor sem ért vissza amikor már csak ő volt ott, és a pénztáros is rá várt. Nekünk a pénztáros mondta, hogy menjünk nyugodtan, és ő szólt az egyik kollégájának, hogy fogja meg a kosarat, és pakolja vissza a cuccokat. A kosár tulajdonosa akkor ért vissza amikor mi még pakoltuk a cuccainkat a szatyorba, és a mögöttünk állónak árazott már a pénztáros. A pasas őrjöngött, hogy mi a francnak előztük meg. A pénztáros nyugodt hangon közölte, hogy elvileg ilyen nem lehet csinálni, hogy a kosarat a sorba állítom, és elmegyek még vásárolni. Ha valamit elfelejtett, akkor álljon ki a sorból. Persze a pasas tovább őrjöngött, a kosarát is követelte, hiába mondta a pénztáros, hogy visszavitték, kipakolták, mert otthagyott kosárnak minősítették. A pasas azt hitte, hogy mi és a mögöttünk vásárló miatt történt ami történt, és neki ment a mögöttünk vásárlónak, majd a páromnak.A mögöttünk vásárlót még váratlanul érte, hogy kapott a szeme alá, de a páromat már nem, és őt már nem tudta megütni, mert a párom kicsavarta a kezét, és a földre fektette, amíg a "mindig a nyakadban lihegő" biztonsági őrök végre megjelentek. A pasast egyébként a sérült vásárló feljelentette, és megkért minket tanúnak. Elmentünk, sőt a bíróságon ott volt a pénztáros is. Bár a bíró előtt bocsánatot kért, de így is megkapta a maga büntetését.

Amúgy velem is előfordul, hogy a sorban állva ugrik be, hogy elfelejtettem valamit. Én nem hagyom ott a kosarat hanem kiállok, és elmegyek a cuccért, majd újra sorban állok. Ennek így kéne lennie.

2016. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a kedves megerto valaszokat! Nem, nem luer vagyok, csak akarmennyire is kemeny, ugyanannyira erzo leny is, en nem ugy mukodom mint egy alpari vadember h valakinek behuzok egybol ha nem egyezik valami...
2016. nov. 3. 10:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy, és ő kb. mennyi volt?
2016. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
24 o meg 30 koruli, megint mondom utca nyelven, nem vagyok csicska h csakugy meglehessen verni, de vadember sem hogy ugy oldjam meg a problemaimat... mindenki jokiallasunak es olyannak talal akit nem lehet csakugy megverni, roviden szolva. vannak megis olyan agressziv vad emberek akik meg engem is meglepnek
2016. nov. 4. 14:49
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha szó szerinti értelmezésben vesszük akkor pedig bizony csicska voltál.Ez ugye a börtönből eredő kifejezés olyanra,aki nem mer bunyózni és tűri ha ledominálják szóban vagy tettben.

Az meg hogy le tudott fejelni komoly taktikai hiba.Mert ha ilyen közel tudott hozzád kerülni egy fenyegető,akkor naiv felkészületlen és nagyon rossz emberismerő vagy.

2016. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!