Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg ennyire nehéz már a...

Tényleg ennyire nehéz már a mai világban kialakítani magad köré egy kellemes társaságot?

Figyelt kérdés

Hol tudnék új barátokra lelni? Mindig csak jönnek mennek az emberek az életemben. Lehet valamit rosszul csinálok, de már nagyon jólenne találni pár embert akivel összelehetne állni egy társasággá, iszogatni, kimozdulni együtt. Merre keresgéljek? Vannak még akik ezzel küzdenek? Budapest számos lehetőséget kínál és mégsem?

18L



2016. nov. 3. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ebben szenvedek. Szintén budapesti vagyok, de egyszerűen az a gond, hogy alig találok olyanokat, akikkel jól érzem magam. 17L
2016. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Felnőtt korban már nehezebb barátságokat kötni, mert mindenki éli a maga életét és nem jut idő ilyenekre.


Menj el vmi tanfolyamra ami érdekel ( pl nyelvtanfolyam), vagy menj el edzőterembe, ha va lehetőséged rá és kérd ki vkinek a véleményét aki szimpi.

2016. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En szivesen mennek erre, ara, en is bp- i vagYok csak fiuba 😊

Ha gondoljatok irjatok.

2016. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az életed során észre veszed majd, hogy sok olyan ember lesz az életedben aki csak "jött és ment", lehet csak ennyi volt nekik a szerepük. Viszont azzal nem értek egyet hogy csak fiatalon lehet barátokra lelni, nekem és a családomban is számtalan példa volt arra, hogy nagy barátságok tudnak köttetni különböző életkorokban is.

Ami viszont tény, hogy otthon ülve barátokra nem lehet szert tenni. Érdemes tényleg eljárni mindenféle foglalkozásra. Tök mind1 mire. Nem kell úgy gondolni a tanfolyamokra, szakkörökre hogy ezek életre szólnak. Viszont amit ott tanulsz, és akik megismersz már ezzel szemben tud életre szólni.

Érdemes néha az embernek az életét is elemeznie. Nagyon sok olyan eset is volt az életemben amikor bizonyos tevékenységeket, táborokat stb, tök feleslegesnek éreztem vagy nem akartam menni. Utólag rájöttem hogy valamit mégis kaptam mindenhol. Tapasztalatot és ismerősöket, adott esetben barátokat.

Erre a legjobb példa az az okj-s iskola ahova el sem akartam menni. Az első nap megtaláltam a "barátnőmet" aki azóta is immáron 12 éve a legjobb barátnőm egyike. Sosem lehet tudni. A tanultakat is végül tudtam a későbbiekben hasznosítani pénzkeresés céljából. Ne ülj otthon. Ez a legfontosabb. ;)

2016. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!