Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez vagány volt...

Szerintetek ez vagány volt vagy bunkó?

Figyelt kérdés

Ma nézelődtem egy boltban táskákat,ruhákat egy fiatal férfi volt az eladó.

Szépen elmondta micsoda milyen mennyibe kerül és ekkor odajött egy 50es nő.

A srác köszönt neki-Jó napot kívánok!-erre a nő-Ez mennyi?-a srác meg-Aki tud köszönni annak 3400ft,aki meg nem tud annak 3800ft.-

A nő megsértődött és elment én meg úgy elnevettem magam,hogy bekönnyeztem:)

Aztán mondta a srác,hogy ez mindennapos nem veszi fel,mert nagyon sok ember képtelen egy minimális illemre is és mivel ez az ő boltja,az aki képtelen köszönni vagy tiszteletlen az felárat fizet,vagy elmegy.

Szerinted?Te szoktál köszönni ha bemész egy boltba?



2016. nov. 4. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagány mi?? egyszerúen igaza volt.
2016. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem "vagány", viszont lehet saját magát szivatta meg a srác, mert ha nem szól be neki akkor lehet az öregasszony vásárolt is volna.

Szoktam köszönni persze.

2016. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az egész relatív.Mert le is sz.rhatná,hogy köszön-e vagy nem,és akkor többen vennének tőle.De ha fontosabb neki,hogy köszönjenek,ezt is meg lehet érteni.
2016. nov. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajna nem tudok virtuálisan röhögnni.Én mindig köszönök egy boltban,a srác hozzáállása teljesen jogos,ha bár egy kicsit túlzás hogy aki nem tud köszönni az elmehet. Egy kicsit olyan mint ha egy idős zsémbes ember lenne,aki illedelem híve.
2016. nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!