Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik budapesti discoban a...

Melyik budapesti discoban a legnormálisabbak a biztonsági őrök?

Figyelt kérdés
És melyikben a legbunkóbbak?

2016. nov. 10. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Legnormálisabbat nem tudok mondani. mindenhol fasz@ kalap az összes. A legrosszabbak: Instant, Bob, 5kert
2016. nov. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom most mi a helyzet, de régen elég segg fej volt a 99%.

Nagyképű, bunkó, ki ha nem én, "szétvágjam a fejed?" beállású.

2016. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ötkertben tényleg bunkók. Minden szarba belekötnek, random beszólogatnak, már az ajtóban azzal kezdik hogy kidobnak ha problémázol. Szerintem nem velem van a baj, az ajtó közelében cigizgetve hallom hogy másokkal is kötekednek.


Az Instantosokkal nincs bajom. "Szigorú" fejük van, mindig morcosak, de eddig nem volt velük problémám. Egyszer a bejárattól arrébb kísértek egy hányni készülő srácot, nem anyáztak, nem lökdösődtek, ketten átkarolták és kivitték. Azóta nem fosok keményen berúgni az Instantban, pedig tényleg "Ha rám nézel megütlek" fejjel vannak felszerelve a biztik.

2016. nov. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az UP/Coronitában nagyon normálisak, ha te is normális vagy. Ott még sose volt balhém.

A legbunkóbbak velem a Hello Baby-ben voltak, de hallottam rossz dolgokat az Instantról, és a Peaches-ről is.

2016. nov. 11. 09:32
 5/8 anonim válasza:
Ez miért is fontos? balhézni akarsz?
2016. nov. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, beszélgetni. Hát te?
2016. nov. 14. 08:56
 7/8 anonim ***** válasza:
A Hello Babyben attól függ milyen kedvük van és kiket fogsz ki. Van hogy épp hogy az ajtót nem bsszák rád, van hogy mosolyogva nyitogatják. Van hogy már a bejáratnál "KÉTEZER LESZ" üvöltéssel fogadnak, van hogy le se szarnak. Bent igazából szoborként funkcionálnak a kidobók. Néha azért megmozdulnak.
2016. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A Hello Baby-ben a bejárati biztonsági őrök a bunkók. A bentiekkel nekem sem volt bajom. De a kintiek miatt nem megyek többet a Baby-be.
2016. nov. 15. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!