Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Félek a szalagtűzéstől, mit...

Félek a szalagtűzéstől, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szombaton lesz a szalagavató. Én nem végzős vagyok, még van egy évem, de a mi sulinkban az a szokás, hogy a tizenegyedikesek tűzik a végzősökre a szalagot a szalagavató elején.

Én egy nagyon aranyos csajnak tűzöm, de rohadtul parázok, hogy mi lesz, ha nem fogom tudni idő alatt feltűzni azt a kitűzőt. Mivel a mellét nem akarom belülről fogdosni és kötve hiszem, hogy lesz a ruhájának pántja, ezért elég esélytelennek tűnik a dolog.


Mit tehetnék?


Valószínűleg a kezem is remegni fog, ami még jobban megnehezíti a dolgot.

16/F


2016. nov. 10. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
15%

Ez az az eset, amikor ha nincs problemaja az embernek, akkor csinal :D

Ne feszüljé' be! Azert nem akkora feladat feltuzni egy kituzot. Nem a mellet fogod meg, hanem a ruha szelet egy picit es kesz. Bolhabol elefantot...

2016. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Semmi közöd a melléhez, ne álmodozz.


A melle és a válla fölött van olyan hely, ahova lehet tűzni, anélkül, hogy taperolnád. Gyakorold anyádon.

2016. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*melle és válla KÖZÖTT
2016. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem túl feszülős az ruha ami rajta lesz akkor esetleg két ujjaddal csípd össze a azt a részt ahová tenni akarod és úgy tűzd oda.

Ne izgulj! :)

2016. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De ne bimbinél csípd össze 😆
2016. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Clay Morrow ***** válasza:
Nyugi, nem a mellbimbójára kell tűzni azt. Én is paráztam tavaly amikor ezt kellett tennem, ráadásul 2 lánynak is tűztem és elég szép szál lányok voltak. De ettől függetlenül jól sikerült, a virágot gyorsan átadtam majd rögtön tűztem fel a szalagot is, gyorsabban ment, mint hittem és még időm is volt megölelni meg sok sikert kívánni nekik. Nem olyan nagy ördöngösség..
2016. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!