Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy 30-40 éves felnőtt ember is lent iszogat a fiatalokkal (17-19 évesekkel)? Vagy szórakozó helyek előtt próbál csapódni hozzájuk?

Figyelt kérdés
Szerintem egy szint után eléggé gáz.Nemrég találkoztam ilyen esettel.És ez alatt nem az igényes embereket értem,ez is olyan volt mnit egy hajléktalan kb..Valaki tapasztalt már ilyet?

2016. nov. 10. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Én csak azt látom hogy egy csomó unatkozó tini azon rugózik itt, hogy más ember hogy éli a saját életét.
2016. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
foglalkozz a saját életeddel
2016. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont azért kezd ki fiatalabbakkal, mert egy idősebbnek már több esze van, és nem akar kikezdeni vele. De szerintem ez elég ritka.
2016. nov. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet nem élte ki magát fiatalon,és most pótolja be.

Amúgy meg nem törvényszerű,hogy hogyan kell élned.


Én 30-as,40-es éveimben is független szeretnék maradni és fiatalosan élni.

Van,aki meg már 20-on évesen családosat játszik.


Ha neki így jó,az ő dolga.

2016. nov. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
Igen, párszor megesett velünk tizenévesen, hogy idősebb emberek próbáltak odacsapódni, de csak "vén f..nak" neveztük és próbáltuk lekoptatni az ilyen. Elég rossz szemmel néztünk rájuk.
2018. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden emberi viszonyban figyelni kell az egyensúlyra, hogy a másikat ne túlságosan üldözzük, illetve ha valaki terhünkre van, egyértelműen tudassuk vele.

A kor lényegtelen, fenti esetben mondjuk lehet egy vélelem előre is, hogy egy tini esetleg nem akarja a szabadidejét felnőttekre szánni, vagy inkább az, hogy azokkal akar lenni, akikkel jött, és nem feltétlen idegenekkel. Szociális érzékenység kell az egyensúly megérzéséhez, mikor vagy terhére valakinek és mikor lát szivesen.

2018. aug. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!