Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » IPhone 7? Nem egy baromság?

Benjiro Hungaria kérdése:

IPhone 7? Nem egy baromság?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, és a Móricz Zsigmond gimibe járok, ami a rózsadombon van. Az iskola jó, valóban szép, jófej tanárok többsége tanít ott, de a gyerekekről más a véleményem. Minden gazdag szülő gyermeke oda jár, amivel csak annyi a baj, hogy engem, nem gazdagot,lenéznek. Már az osztály nagyrészének iPhone 7 meg 7+ van, és azt hiszik, hogy ettől nagyobb emberek mint például én, vagy az a többi "csóró" gyerek. Ezek a gyerekek, akik mindent megkapnak, most például az iPhone 7, nem becsülnek meg semmit... Látszik rajtuk...Azon kívül órán is azt az ócska telefont nyomogatják és szelfizgetnek... Gyűlölöm ezt a mai generációt...Nektek ezekről a gyerekekről mi a véleményetek?

2016. nov. 10. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert még nyomorultak az iskolatársaid, a telefon maga nem lesz rossz.
2016. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha neked is gazdag szüleid lennének és Iphone 7-et akarnak utánad hajítani, te sem mondanád hogy nem kéred...
2016. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magával a telefonnal nem lenne baj, de az tény, hogy pofátlanul felbírnak vágni vele. Nálunk is ez a "menőzés és lenézünk másokat" megy az osztályban. Nem csoda, hogy nincs egy barátom sem...
2016. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez maradjon az ő értelmi szegénységük.
2016. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És akkor még mondja valaki, hogy Magyarországon nincs jólét... na mindegy. Amúgy de, egy baromság, sajnos ebbe az irányba mozdult el a világ, hogy szaros telefonok jelentik az értéket, mindenki megveszi a legnagyobbat, legdrágábbat, mert azt hiszi, pontosabban azt hitetik el vele, hogy neki erre mekkora szüksége van, hogy mennyire fontos és értékes ember lesz ettől. #1: pontosan erről beszélek. Mi az amitől ez a telefon annyira jó? Semmi olyat nem tud, amire azt mondaná az értelmesebbje, "igen, ez egy élményt ad nekem." Csak gyorsan be tudja hozni a facebookot, le tudja fényképezni a pofád szelfi közben, meg hasonló értelmetlen bugyutaságok. Mert erre használják a telefont az emberek. És sajnos van akinek valóban ez adja az élményt, ez jelenti a kikapcsolódást. És ez nem egy jó irányvonal.
2016. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyilván jó telefon, de csak egy sz'ros telefon hogy az ég áldja már meg... :S
2016. nov. 10. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Nyugi ez minden korban megvolt. Nálunk az adidas cipő volt ilyen. Magasszárú. Ha nem abban voltál, lúzer voltál, kiközösítettek és megvertek. Ilyenek a gyerekek. Pár év múlva le se szarják milyen a telód. (majd jön a kocsi meg a ház) Bírd ki.
2016. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én pont leszarom, hogy kinek-milyen telefonja van, az meg egyik fülemen be, másikon ki, amit mondanak.

Amúgy meg nekem úgy tűnik, hogy ahol a gazdag szülők pénzzel próbálják kompenzálni a szeretetet meg azt az időt, amit munkával töltenek közös programok helyett, szóval ők sem kapnak meg mindent...:s

2016. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!