Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek az természetes,...

Szerintetek az természetes, hogy egy lány nem kérdez vissza?

Figyelt kérdés
Internetes beszélgetésről van szó. Úgy értem, ez is egy olyan dolog, hogy a férfi feladata, a lány inkább csak válaszolni szeret, vagy egyszerűen azt jelenti, hogy lesz*rja a fejedet.

2016. nov. 11. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Szituációtól és egyéntől függ.

Pl. ha bele van valaki temetkezve valami munkába, de mellette lazítási céllal cseveg is, akkor kevésbé lesz aktív a beszélgetésben. Aztán van, amikor azért nem kérdez vissza valaki, mert nem érdekled. Olyan is előfordul, hogy nincs mit visszakérdezni, nem jut eszébe semmi, mit kérdezhetne vissza, ilyen akkor fordulhat elő, ha a sablon témák kipipálása nem indított el egy önálló beszélgetési szálat, amin el lehet indulni, hiányzik a közös téma.

2016. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdeklődő és beszédes akkor visszakérdez, én alapjáraton az olyanokat akiket énnekem kell szórakoztatni és témát fenntartani, na azokkal rövidesen záron a beszélgetést.
2016. nov. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Blade Bone ***** válasza:
100%
Akkor szaar le, ha amúgy nem is keres téged.
2016. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, bocs de ez kb azt jelenti, hogy nem érdekled, ezért nem tud és nem is akar mit kérdezni tőled, kvázi lesz.r.


Én interneten ismerkedtem, ott ismertem meg a férjemet is, és hidd el ha valaki érdekelt, akkor visszakérdeztem. Ha meg épp nem volt időm, akkor legalább annyit írtam, hogy ekkor meg ekkor tudok jelentkezni, mert per pill nem érek rá hosszabban csevegni.


31/N

2016. nov. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekled!


Zárd le a beszélgetést, és keress mást.

2016. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem kérdeznek azt jelenti hogy sz*rnak a másikra.
2016. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem normális :D
2016. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

vagy nem érdekled

vagy csak egy unalmas lány és nem tud kommunikálni.

döntsd el.

2016. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem érdekled.
2016. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!