Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális ha 16 éves fiú...

Az normális ha 16 éves fiú létemre egyáltalán nem szoktam bulizni és inni? Hozzáteszem egyik se hiányzik.

Figyelt kérdés
Csak azért mert màr a 14-15 évesek is buliznak én pedig egy féléve voltam először de az a hangos zene nagy tömeg nem tetszik. Szeretem a zenét de ne üvöltsön. Az alkoholnak még csak az íze se jó. Ez azért bànt mert félek ha megtudják azt mondják nincs életem mert manapság akkor van valakinek ha ilyeneket csinál. A másik meg ha nem járok el lehet egy barátnőt se fogok találni. Egyébként vannak barátaim nem ülök otthon de ők nem azok a partyarcok velük focizni lehet elmenni moziba meg ilyenek. Szòval mennyire gàz ha nem bulizok?
2016. nov. 13. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Semennyire nem gáz.
2016. nov. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, hülye.
2016. nov. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha vannak barátaid akikkel elvagy akkor tulajdonképpen semmi probléma nincs. Ugyanilyen voltam én is a te korodban és semmi hátrányom nem lett ebből. Én 22 évesen voltam utoljára bulizni, csak mert nagyon hívtak hogy menjek és elmentem. Nekem többnyire a tömeggel van a bajom, nyáron szabadtéri rendezvényekre is csak azért megyek mert ott is igaz hogy tömeg van, de mégis jobban jutok levegőhöz. Barátnőt buliba te nem találsz maximum alkalmira. Én például túrázni, jártam nagyon sokat társasággal meg ilyen sütögetős bulikra mentem és ott ismertem meg a barátnőmet is.


Aki emiatt nézz le ne foglalkozz velem, semmivel sem különb nálad.

2016. nov. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy egyáltalán felmerült benned, hogy ez gáz lenne. Szerintem az a gáz, amit a korodbeliek művelnek. Téged neveltek a szüleid, és rendelkezel erkölcsi értékrenddel. Senki kedvéért ne add ezt fel!
2016. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazából azt csináld amit szeretnél. Én is próbáltam szórakozóhelyeket, de nem jött be. Ezzel szemben egy jó házibuli ahol leülünk konzolozni, filmet nézni vagy bármi más és közben jókat beszélgetünk iszogatva az nagyon jó tud lenni. Meg a jó kis kerti sütögetések. Persze olyan emberekkel.

Azt csináld amit te szeretsz. Annak semmi értelme mikor ülsz emberekkel körbevéve hangos zenével és ott jössz rá hogy minél több ember vesz körül annál magányosabbnak érzed magad. Akkor inkább fordítsd hasznos vagy élvezetes dologra az idődet.

2016. nov. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!