Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek lazább, oldottab...

Hogyan legyek lazább, oldottabb társaságban?

Figyelt kérdés

Ha a szűk baráti körömmel vagyok akkor minden oké, el tudom engedni magam és önmagamat tudom adni. Viszont ha olyanok is vannak velem akiket kevésbé ismerek(legyen az fiú vagy lány) akkor néha szinte megszólalni nem tudok,de legalábbis nem tudom önmagamat adni. Mit csináljak szerintetek?

16/F


2016. nov. 13. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Jöjj rá, hogy a magabiztos embert mindenki kedveli, jöjj rá, hogy ugyan olyan emberek mint te.
2016. nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Merj kockáztatni. Mi a legrosszabb ami történhet?

Gondolkozz el rajta.

Másfelől pedig, ha olyanok akiket kevésbé ismersz és nem a barátaid akkor nem kár értük. Légy az aki vagy. Élj kényelmesen, és ne izgasson mit gondolnak azok akik nem a barátaid. Ha a barátaid elfgadtak, akkor mások miért ne?

Persze az életben mindig lesznek olyanok akik nem szeretnek téged, de az ne izgasson. Egy dolgot tarts szem előtt. Hogy te hogyan érzed jól magad.

Nem történhet olyan egetrengető borzalom, ha felvállalod magad. Merj kockáztatni és sokkal könnyebb lesz minden. Higgy nekem. Tapasztalatból tudom. 16 évesen pont ugyanilyen voltam mint te. Most meg mindenkinek azt mutatom aki vagyok, és fantasztikusan érzem magam és még több barátom is lett mint azelőtt.

2016. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!