Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok az introvertált...

Mit gondoltok az introvertált emberekről?

Figyelt kérdés

Én magam is az vagyok, próbáltam megváltozni, de rájöttem, hogy soha sem fogok tudni úgy viselkedni, mint egy extrovertált, így már elfogadtam, hogy ilyen vagyok.


Viszont ennek okán érdekelne, hogy mások hogy látják az introvertáltakat. Sokszor hallom, hogy az introvertáltakat gyakran rosszul ítélik meg, ezt magamon is tapasztalom.

Büszkének gondolják őket, azt hiszik, hogy nagyra tartják magukat ezek az emberek. Ezzel ti is így vagytok, vagy ez csak egy sztereotípia?



2016. nov. 18. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Én is introvertált vagyok, és tök jól érzem magam így.


[link]

2016. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ahogy az introvertált emberekről sem lehet általánosságban beszélni, úgy általános véleménnyel sem rendelkezik róluk a társadalom.

Én speciel nem szoktam emberekről különösebb gondolatokat vagy "ítéletet" megfogalmazni magamban, amíg nem ismerem őket elég jól. Persze van, aki máshogy gondolkodik.

2016. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Jó magam is az vagyok, sajnos túlságosan is. Én úgy gondolom hogy nem túl jó, vagy inkább semmilyen. Egy extrovertált inkább próbálja elkerülni az introvertáltakat, de ezen kívül nem hiszem hogy más problémájuk lenne.
2016. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
Most már azokról az emberekről kezd komoly véleményem lenni, akik ezeket a szavakat használják. A csapból is intravénás l*f@.z folyik. Hihetetlen, hogy mittudomén, 5 évvel ezelőttig híre-hamva nem volt ennek a két megnevezésnek, most meg mindenki ilyen.
2016. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
#4, itt egy irigy extrovertált
2016. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előtzem szóló, ezek a személyiségtípusok azóta ismertek, mióta létezik a pszichológia. Az, hogy te műveletlen vagy, és edif nem találkoztál ilyen, és ehhez hasonló bonyolult szavakkal, a te szegénységi bizonyítványod.

Én is introvertált vagyok, elég gyakran félreértik, mi is van velem, de nem érdekel.

2016. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én egy intj vagyok. és olyan erősen próbálok nyitni kifele, hogy elmondhatatlan. járok tánctanfolyamra, német nyelvtanfolyamra. próbálok beszélgetni is, nagyon nagyon sok negatív tapasztalat után már van néhány pozitív is. már tudok táncolni anélkül, hogy leinnám magam. ilyesmi. hát... nem egyszerű, egy porcikám sem kívánja. De volt egyszer egy barátnőm aki szeretett. És ezért az érzésért amikor úgy szerettek bármit megteszek. muszáj ismerkednem.
2016. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Mi a véleményed a barna hajú emberekről?

Mi a véleményed a farmernadrágot viselőkről?

Mi a véleményed a magas emberekről?


Körülbelül ennyi értelme van a kérdésnek is. Jó esetben nem kéne semmit meghatároznia egy ennyire általános tulajdonságnak. Az pedig nagyon rossz, ha az introverzióddal definiálod magad, ezt használod önmeghatározásra (egy kicsit mintha ezt olvasnám ki a szövegedből, ne haragudj, ha nem így van).


Az emberek sokkal változatosabbak annál, hogy bármi lényegeset megtudjak egy emberről abból, hogy introvertált, vagy extrovertált.

2016. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mcgalagony17 ***** válasza:
100%

Én is az vagyok, és nem egyszer megkaptam, hogy fennhordom az orrom, csak mert nem állok le udvariaskodásból olyanokkal beszélgetni- munkahelyen se- akiktől kiver a víz, vagy esetleg szimplán nem érzem, azt hogy bármilyen téren bizalomgerjesztőek lennének. Ennél fogva nyilván kijövök a hozzám hasonlóakkal. :)


22/N

2016. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!