Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A barátnőm miért néz le?

A barátnőm miért néz le?

Figyelt kérdés

Régen jól kijöttünk,mind a ketten 13 évesek vagyunk.Szinte csak vele tudtam önmagam lenni.Sok hülyeséget összehordtunk,elmondtuk egymásnak a titkainkat.11 évesen volt az első barátja,jó megértem. Lassan 13 évesek lettünk és már a 6-dik barátja van. Egy 19 éves. Az előtt 18 éves volt.De amióta ez a 19 éves van le se sz@r szó szerint.Ha beszélek hozza nem figyel,hülyéz,lenéz. Az osztályban 2 fiút puszilgat arcon,de már egy szájason is rajtakaptam.Közben barátja van. A multkor az egyik csaj kérdezett tőle valamit, rajtam kívül még 3 csaj volt bent az osztályba. És azt mondta nem mondja el,mert ő itt van és fejjel felém bökött.Pedig én tényleg soha nem mondtam el egy titkát sem senkinek.Az a baja ,hogy én nem "pasizom"? Mert ha igen akkor nem leszünk jóban.Egyszerűen nem találom értelmét 13 éves korban.Majd fogok én is valakit ha úgy érzem készen állok...

Miért utálhat ennyire?Nagyon rosszul esik :(



2016. nov. 20. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ezt én nem tudhatom.. szard le, barátkozz massal

Amugy egy ribizli-.-"

2016. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem barátnő az, aki lenéz!

Szerzel magadnak még két ilyen "barátnőt", aztán ellenségre nem is lesz szükséged.

2016. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Juj hát a nem létező szőr feláll a hátamon az ilyen kislányoktol, ezerszer normálisabbnak tűnsz mint ő. Maradj meg ilyen ne hagyd, hogy befolyásoljon. Szerintem csak ő gondolja nagyon menőnek magát, akinek egy kicsit is több esze van látja mennyire szánalmas, az hogy mit akar tőle egy 19 éves fiú hát.. az se normális..
2016. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!