Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudnék barátkozni?

Hogy tudnék barátkozni?

Figyelt kérdés

Ebben a kategoriaban van a celkorosztaly ezert itt kerdezem.

18 eves budapesti fiu vagyok, vicces kedves rendkivul megerto megbizhato alkalmazkodo meg stb (akarmit irhatok a neten, de eloben bizonyitani is tudom:) )


Szeretek kockulni setalgatni vizipipazni beszelgetni akarmirol (csillagaszat es a tudomany az egyik kedvenc temam es a zene. Az internetes dolgokrol mindig informalodok, memek 9gag sarcasm stb szoval az ilyesmi dolgokat is vagom) filmezni, lakason belul es kivul is elvagyok.


Nem jarok sehova sem mert nem szeretek egyedul eljarni semerre sem es 1 baratom sincs csak ilyen habi baratok akik csak erdekbol foglalkoznak velem.


Nem jarok mar suliba ezert onnan nem tudok eljarni senkivel sem, melohelyen meg nem a velem egykorosztaly volt es ami most lesz melom meg egyedul leszek szoval onnan se tudok baratokat szerezni.

Nem szeretem a maganyt, nem szeretek unatkozni.

Kellenek baratok, fiuk lanyok akarmilyen korosztaly de a 15-22 evesekkel lenne a legtobb ertelme foglalkoznom mivel fiatalabbakkal vagy idosebekkel nehez lenne kozos progit tervezi :)


Lanyokkal is tudok baratkozni, igazabol veluk jobban, demiszexualis vagyok szoval meg attol sem kell felnetek hogy tobbet akarnek toletek mint amennyit engednetek :D


Neten elerheto vagyok eleg gyakran es sokat tudok beszelni es rogton vissza szoktam irni akar nappal akar este. (Bar most koltoztem ide es 1 honapig instabil netem van)


Ha tobbre vagytok kivancsiak akkor kerdezzetek, akar pm be akar itt ez alatt :)

Ha elolvastad elejetol a vegeig akkor szep estet :*



2016. nov. 20. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Badoo, facebook, eljársz szórakozni, stb
2016. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szia! én dettó ilyen voltam, csak lányban!

voltak vagyis vannak barátaim, de érdek emberek illetve suli befejezte után messzi kerültünk egymástól így évek óta nem is találkoztam velük, mivel nincs hasznuk már belőlem ezért nem is nagyon keresnek facen sem. Nálam a helyzetet az is nehezítette, hogy nem mertem semmilyen netes oldalra regisztrálni, mondván, hogy milyen ciki, ha ott keres valaki magának barátokat vagy szerelmet, aztán megtört a jég regisztráltam egy nyelvtanulós oldalra, ahol külföldiekkel is lehet beszélni, ami igazából nem is nyelvtanulás funkciót tölt be, hanem barátkozást és ott találtam emberkéket akikkel beszélgettem közben megismertem a barátomat is aztán azóta minden happy! :D amúgy interpals az oldal van csomó jófej külföldi is akivel építheted a kapcsolataidat akár meglátogathatod az otthonukban őket vagy ha ők jönnek magyarba kalauzolhatod őket :)

2016. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!