Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » S. O. S mitcsináljak?

S. O. S mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok már 6éves korom óta az a problémám ,hogyha valami komolyabb témára váltunk a családommal vagy esetleg valami rossz dolog történik mindig mosolygok nem tudom miért egyszerűen nem élvezem a dolgot ,sőt néha nagyon rosszul esik még nekem is , hogy vagy nem vesznek komolyan vagy pedig azt hiszik ,hogy én a rossz/szomorú helyzeteket jól élem meg közbe ez nem így van.:( sajnos már nem tudok mitcsinálni tényleg:( nagyon szégyenlem ezt a dolgot:/ előre ks köszönöm a valaszokat! 16/L
2016. nov. 23. 22:23
 1/1 anonim válasza:
Azèrt mosolyogsz mert zavarban vagy. Szerintem ez valamennyire normàlis, ha nagyon leszídnak èn is mosolyogni szoktam azèrt hogy ne sirjak, meg hogy magamat nyugtassam. Ha az esik rosszul hogy emiatt nem vesznek komolyan, probàlj meg èrtelmesen hozzàszolni a dolgokhoz, talàn akkor jobban figyelnek ràd.
2016. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!