Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mennyire lennék...

Szerintetek mennyire lennék hátrányban ha barátnőt szeretnék szerezni azért mert lisztérzékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Félek az ismerkedéstől mert nem tudom hogy mit reagálna ilyenkor egy csaj, lehet hogy inkább nem kínlódna velem mert csak nyűg lenne velem (azt kell erről tudni hogy nem ehetek búzából/búzalisztből, árpából, rozsból, zabból készült dolgokat, tehát elég sok mindent)

2016. nov. 24. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem a csajtól várod el, hogy főzzön rád, hanem főzöl magadra, akkor nem lesz gond.
2016. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
főleg lányok, mit gondoltok erről?
2016. nov. 24. 21:29
 3/9 anonim válasza:
87%
A normális lányokat ez nem zavarja hidd el. Én például otthon sutom a kenyeret a ferjemnek. Ha szeret nem tartja nyűgnek. Engem a legelején zavart de csak amiatt mert nem mentunk semmi pizzériaba(ekkor még nem mondta el). Miután elmondta nagyon figyelek ra.:)
2016. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De most konkrétan csak az a bajod, hogy a lány nem etet?
2016. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem, olyanokra hogy nem mehetünk be közösen kajáldákba és nem ehetünk közösen bármit, főzni tudnék magamra
2016. nov. 24. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Most személy szerintem nekem nem lenne olyan nagy áldozat gluténmentes éttermet vagy kukoricapelyhet keresni, ahogy a gluténmentes ételt is megenném ha elém rakják. Nem kell ezt annyira felfújni. Nyilván az durva lenne ha elvárnád a lánytól, hogy 2 külön adagot is főzzön, szerintem lehet egeszséges embernek is gluténmentes ételt ennie vagy mát főznie magára.


Amúgy biztos nem én vagyok az empátia mintaszobra, de én simán ennék egyedül is egy étteremben ha arról van szó.

2016. nov. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Saját magadat csapod be ha elhiteted magaddal hogy ezért nem csajozol.
2016. nov. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok. Szerintem akinek ez olyan nagy feladat, azzal nem illetek össze. Slussz passz.
2016. nov. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem is mérvadó szerintem ebből a szempontból. :)
2016. dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!