Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek senkit nem fogadnak el úgy, ahogy van? Miért kötnek bele minden apró hibába?

Figyelt kérdés

Személy szerint az a problémám, hogy a testsúlyom miatt állandóan piszkálnak. Nem, nem vagyok kövér, ellenkezőleg. 158cm 48kg vagyok, és az osztálytársaim, rokonaim állandóan megjegyzik (nem jóindulatból, inkább gúnyosan), hogy: "Egyél már többet!"; "Te ki szoktad hagyni az étkezéseket??" vagy a kedvencem: "A férfiaknak az jön be, ha egy nőn van mit fogni". Sőt, egyszer az egyik osztálytáram anorexiásnak is nevezett.

Nem is tudják, hogy én mennyit szoktam enni egy nap, hogyan élek, és ilyen súlyos szavakkal dobálóznak.

És én ilyenkor olyan rosszul érzem magam, hogy ennyire semmibe vesznek és lenéznek emiatt. Az emberekből hiányzik a megértés és a tolerancia.

Én mindig is ilyen alkat voltam, nehezen hízok és még az a plusz 1-2 kiló, amit sikerül felszednem, hamar lemegy rólam. Én ezt az apukámtól örököltem, nem tehetek ellene semmit.

És én tényleg nem tudom, hogy miért bántanak ezért, ez olyan, mintha valakit azért gúnyolnánk ki, mert barna a haja, vagy kék a szeme.

Azért írtam ide ezt a kérdést, mert nagyon nem értem az embereket és én tényleg szeretném ezt megérteni.

Előre is köszönöm a válaszokat!

16/l



2016. nov. 26. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:

mert elég gyorsan le lehet venni,ha valakinek lukak vannak az önbizalmán,vagy az önvédelmén.

és akkor az igen sokszor le lesz vámpírkodva.

ezért amit tehetnél,hogy 1 percet sem védekezel,hanem visszatámadsz.

pl aki lesoványoz-

-és mit tudsz te a táplálkozásról amit én nem?

-egy dagi nehogy már tanácsokat osszon nekem.


mindenkin van fogás nem csak rajtad.

kifigyeled a másikat és belebeszéled azt a képet amit te elképzelsz róla.

ennyi az egész.

2016. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek magukkal nincsenek megelégedve, ezért próbálnak másokban is hibákat találni, hogy ne érezzék magukat annyira szarnak, nem érdemes velük foglalkozni.
2016. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy gond lenne a súlyoddal, rengeteg ember sokkal vékonyabb (OK, hogy a számokon nem sok látszik, de ennyivel még nem különösen vézna az ember).


Sok bunkó ember van, s van, akinek a véleménye elég sajátos. Tuti van ember, aki lekövérezne téged, pedig attól aztán igazán nagyon messze lehetsz.


Mindig lesznek ilyenek, fontos, hogy megtanuld, hogy ne foglalkozz velük.


Én nem tapasztaltam azt, amit írsz. Engem el szoktak fogadni (közel 30 kiló plusszal se kövérezett le senki, mondjuk ez azt is mutatja, hogy jó körökben mozgok), amúgyis teszek rá, mit gondolnak. Magamnak akarok megfelelni.

2016. nov. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
A szerelmem 164cm és 48kg. Imádom a testét. Akik beszólogatnak, azok irígyek. A saját gyengeségüket vetítik ki rád. Ne vedd magadra. Nem kell megfelelned senkinek, csak saját magadnak.
2016. nov. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, hasonló alkat vagyok, mint te. Ugyanezeket átéltem suliban és még most a munkahelyemen ugyanúgy megkapom, szóval csak rosszabb lesz. :d
2016. nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Rúgd torkon, aki ilyen megjegyzéseket tesz rád?!
2016. nov. 30. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!