Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért néznek rám emiatt ilyen...

Miért néznek rám emiatt ilyen sokan furcsán?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 24 éves vagyok, és én úgy vagyok vele, hogy akit nem ismerek, azt értelmeszerűen nem tegezem le. Teljesen mindegy, hogy velem egy idős, vagy fiatalabb, vagy idősebb! Szerintem akit nem ismerünk, azt nem illik tegezni!
2016. nov. 27. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Igazad van. Csak sokan vannak, akik nem ismerik az illemet, vagy nem törődnek vele.
2016. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már azt is megkaptam, hogy távolságtartó vagyok!
2016. nov. 27. 16:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdező Nő vagy?
2016. nov. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Férfi
2016. nov. 27. 16:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Én meg letegezek mindenkit, aki fiatalabb nálam! Nem érdekel, hogy ismerem e vagy sem! Vagy illik e vagy sem.


30F

2016. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Régen úgy illett a mai világban nem úgy van már. Szerinted akit nem ismerünk.... Sokak szerint pedig a láthatóan fiatalabbat tegezni kell.
2016. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én 24 éves vagyok,de ha egy fiatalabb vásárló ha bejön a boltba,és segítséget kér,akkor sem tegezem le! Illedelmesen köszönök,napszaknak megfelelően,és nem tegezem le! Attól,hogy valaki fiatal,és nem ismerjük,az nem azt jelenti,hogy tegezni kell,hiszen akit nem ismerünk,azt nem "illik" tegezni!
2016. dec. 22. 16:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Ìgy szoktál lànyokkal is ismerkedni?
2016. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az ismerkedés más kérdés. Én alapvetően is távolságtartó vagyok.
2017. jan. 18. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!