Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy akár...

Miért van az, hogy akár barátokat akár párt keresek, akikre szükségem lenne, nem akarnak engem, akik meg akarnak, azokkal meg én nem akarok barátkozni vagy összejönni? Mi a megoldás erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

2016. nov. 27. 19:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
5-ösnek meg üzenem, hogy nem szoktam "eldobni" másokat. Maximum, ha úgy érzem, hogy tetszem velekinek, aki nekem nem tetszik, vagy olyan ember akar barátkozni velem, akivel én nem akarok, akkor is kedves vagyok, de úgy csinálok, mint aki nem veszi észre a másik szándékát, és akkor előbb utóbb az illető abbahagyja. Amúgy nyugodtan megmondhatod hány éves vagy. Amúgy az jobb, ha olyan emberekkel tartok fenn baráti viszonyt, akiknek nem élvezem a társaságát?
2016. nov. 28. 23:04
 12/17 anonim ***** válasza:

"Hát úgy, hogy nem kedvesek hozzám, hanem lenézőek."

- Mármint azok, akikkel te akarsz barátkozni? Vagy az akivel te nem?


Ha valaki akar téged, akkor miért lenne lenéző, miért ne volna kedves, nem értem így, akkor miből szűrted le azt, hogy akar téged?

2016. nov. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Amúgy az jobb, ha olyan emberekkel tartok fenn baráti viszonyt, akiknek nem élvezem a társaságát?"


Egyszerűen ismerkedj, és keress olyan embereket, akiknek élvezed a társaságát. Nem hinném, hogy törvényszerű kell legyen, hogy senkinek sem élvezed a társaságát, aki akar téged. Erre vagy beprogramozva, hogy föltétlenül azok után fuss, akik nem akarnak téged?

2016. nov. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, kezdem azt hinni, meg vagyok átkozva. :(
2016. nov. 29. 19:37
 15/17 anonim válasza:
Ismerkedni kell! Nekem egyszer azt mondta egy idősebb ismerősöm, hogy betanulni lehet kecskén, de lovon már nem mert egyből ledob! És igaza volt!
2016. nov. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Remélem értetted? Nem szószerint kell érteni, de ha egy bomba csajjal bénázol az ágyban ott vége mindennek! Ha egy kicsit csúnyábbal történik ugyanez sebaj majd legközelebb jobb lesz! :) valamin muszály gyakorolni! Ez így van az életben is! Egy kezdő Gitáros is az olcsó Gitárt veszi meg hiszen csak gyakorolni kell! Ha azon tud szépen játszani akkor a Drága gitáron mégszebben :) De bölcs lettem! :D Na Sziasztok!
2016. nov. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen erre már én is gondoltam, csak nem akarom "könnyűvérű"-nek érezni magam amiatt, hogy olyannal jövök össze, aki nem is tetszik igazán, de hát mind1, ha ez van megírva, akkor úgyis ez fog történni, hiába pedálózok ellene, vagy maximum szűzen halok meg.
2016. nov. 30. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!