Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kell nem foglalkozni...

Hogyan kell nem foglalkozni mások rossz véleményével?

Figyelt kérdés
Ti hogyan viselitek ezt ha valaki bánt vagy lenèz ,csúfol stb.. titeket. Mièrt nem kell mások vèlemènyèvel foglalkozni ,felvenni? Titeket mièrt bántanak ? 17/L
2016. nov. 28. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Engem édesanyám, és a "barátnőim" bántottak sokáig az öltözködésem miatt, de segített nem figyelembe venni az, hogy mások dicsértek érte. Pedig nem egy kiteszem-mindenem stílusom van, sőt, az emberek úgy kategorizálták, mintha kevertem volna Tyler Durden és Marty McFly ruhatárát.

Nagyon rossz érzés, hogy a saját édesanyám nem fogad el úgy, ahogy vagyok. Bár szerinte csak az a nő, aki magassarkúban jár, ( 12 éves korom óta próbálja rámerőltetni ) lányos színekben és márkás ruhákban lép ki az utcára. Rájöttem, hogy ilyen nézetű emberek véleményével nem kell foglalkozni. Mára már lepereg rólam.

Remélem, te sem hallgatsz az utálkozókra. Közhely, de igaz: Éld úgy az életed, ahogy te szeretnéd, és érezd jól magad.

2016. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
A vélemény az csak vélemény, nem a valóság. Bírni kell a kritikát, mindenkinek jut belőle bőven, ez van. Ilyen az élet. A nagybetűs életben ezzel gyakran kell majd szembesülnöd. Meséld el inkább mi történt, ha nem is tudunk segíteni, legalább könnyebb lesz a lelkednek.
2016. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Sohasem tudtam elmenni keserű szájíz nélkül egy rossz vélemény, megjegyzés felett, még ma sem, ugyanúgy rosszul esik. Aztán belegondolok, hogy nem kellene emiatt padlóra kerülnöm, mert magukat minősítik, valami a saját kis életükkel nincs rendben (általában), másokat lehúzva próbálják magasabbra tornászni magukat. Ami ideig-óráig működhet is, de hosszabb távon nem lehet mindent leplezni.

Az élet bőven tartogat még számunkra csalódásokat, nem lehet kikerülni. De ne feledd, hogy mindezek mellett sok jó dolog is fog történni, és azok sokkal többet érnek.

2016. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tény>vélemény.

Bántani nem tudnak, hisz ahhoz ésszerűtlenűl kéne gondolkodjak.

Engem, mert önmagam vagyok.

2016. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2016. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kulcsszó: Na és?


Részemről úgy vagyok vele, hogy nem foglalkozom más ember dolgaival és csak annyit várok el, hogy szimplán ne akarja senki megmondani, hogy és miként éljek míg nem zavarok vele senkit.


Tudom, ez így elsőre elég erősnek tűnik, de kifejtve annyi, hogy például zene és öltözködés: Úgy teszem ahogy nekem tetszik, nem divatot követve stb és én se foglalkozok vele, hogy más mit hallgat, vagy hogy öltözik, de ha valaki éppen nekiáll a saját ízlését rám erőltetni, akkor először szépen megmondom neki, hogy oké tisztelem a véleményed és hogy ezt szereted, de nekem is megvannak a saját dolgaim amiket szeretek, ha továbbra is foyltatódik, akkor egyenesen megmondom, hogy kösznöm elég, nem kérek belőle.

2016. nov. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!