Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aggódom, hogy rosszul sikerül...

Aggódom, hogy rosszul sikerül a szülinapi bulim, mert a meghívottaim nem ismerik egymást. Hogyan legyek jó vendéglátó?

Figyelt kérdés

Már bánom az egészet. Pár éve költöztem ebbe a városba, és nincsen egy nagyobb baráti társaságom, hanem innen-onnan ismerek egy-egy embert. Idén nagyon vágytam egy kisebb összejövetelre a szülinapom alkalmából (kb 10 éve nem csináltam ilyet), így meghívtam pár embert, valószínűleg 7-8-an fognak eljönni. Ők viszont nagyrészt egyáltalán nem ismerik egymást, 2x2 embert kivéve. Egyre jobban aggódok, hogy kellemetlen lesz az egész.

Valaki tudna tippeket adni?



2016. dec. 9. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen idősek vagytok, én mindenesetre raknék bele egy kis "ismerjük meg egymást" az elejére.(pl kis nasi, egy társas, vagy játék, olyan ahol össze kell dolgozni...). Mivel te ismersz mindenkit, ezért próbálj meg nem egy emberrel beszélgetni végig, olyan programot találj ki, ami mindenkinek tetszik, és lefoglalja őket. Ne legyen rajtad nyomás, hogy most neked kell itt mindent megtenned azért hogy ők jól érezzék magukat, ez a te szülinapod! Sok sikert, hidd el nem lesz gond hogy nem ismerik egymást!
2016. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne bánd!

Az emberek - többek között - azért járnak társaságba, hogy új embereket ismerjenek meg.

Én nem egy barátomat, jó ismerősömet így ismertem meg.

2016. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!