Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak vele?

Szerelmeslány13 kérdése:

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy van egy barátnőm akivel nagyon jól elvagyunk viszont neki van még egy barátnője aki engem utál már azóta mióta "feltűntem" az életükben és az a lány múltkor elhúzta a barátnőmet mellőlem és hallottam hogy ilyet súgott a barátnőmnek hogy:"te már megint ezzel vagy?"és nagyon idegesít hogy folyamatosan leminősít engem,meg úgy néz rám mint valami undorító tárgyra pedig nem akarom leszólni de hát elég nagydarab egy lány és a feje sem a legszebb.

Nem tudom mit tettem ellene mert az első nap óta amikor meglátom inkább kerülöm.Mit csináljak a csajjal?(nem szeretnék semmi féle olyan választ hogy:verd meg)ugyanis csak suliba találkozok a lánnyal és nem akarom hogy kicsapjanak.Köszi:)


2016. dec. 9. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Előbb mondd el ugyanezt a barátnődnek, ha változik valami akkor ok, ha nem akkor szüneteld vagy szakíts vele.
2016. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 manó1235 ***** válasza:
Én oda mentem volna és megkérdeztem volna hogy még is mi nem szimpatikus bennem? Ismersz mondjuk? Nem? Akkor ismerj meg mielőtt ítélkezel. Egyébként akinek problémája van saját magával, az erőszeretettel bánt és szekál másokat, csak hogy elvonja a saját hibáiról a figyelmet. A barátnőd már ha az egyáltalán meg megvédhetne mondjuk ilyenkor. Vagy nem tudom mi neki olyan nagy szám ebben a csajban hogy hagyja hogy ítélkezzen feletted. Féltékeny rád a másik csaj valószínűleg. Csak mosolyogj rá és kész, hidd el ha látja rajtad hogy zavar a dolog még jobban csinálja. Legyél vele kedves, ha véletlen meg kibukik, akkor megvédheted magad és ne adj ilyen emberekre. 23/L
2016. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!