Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Keresem a helyem. Mi tévő legyek?

Keresem a helyem. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Általában rockot hallgatok,fekete ruhákban járok és nagyon más érzelmei vannak,mint másoknak.Ezt úgy értem,hogy sokak szerint depressziós vagyok és teljesen mást gondolok a világról,mint mások.Nagyon vonz a művészet,állandóan festek vagy zenélek.Senki nem ismeri azt az igazi énemet amit most leírtam(a művészt) mindenki rockernek tekint rám,de közben szívesen járkálnék szoknyában és kimutatnám a világnak,hogy "hahó emberek én amúgy művesz vagyok" nem pedig rocker...:/ jó amúgy imádom a rock zenét,de mostanában egyre több klasszikus zenét hallgatok(pl Beethoven) Nemtudom,hogy hogyan tudnék teljesen kibontakozni,hogy a barátaim az igazi énemet szeressék ne csak egy olyat amit ők maguk építettek fel...Kétségbe vagyok esve,hogy soha nem lehetek az igazi...:/ Valaki segíttene nekem?Előre is köszönöm szépen mindenkinek!:)

13/L


2016. dec. 11. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne ess kétségbe, ahhoz még túl fiatal vagy. Arra majd 60 év múlva ráérsz.


Másrészt, öltözz úgy, ahogy akarsz, pl. mint egy művész.

Bár én nem tudom, hogy öltözik egy művész.


Ha van facebook-od, tegyél ki olyan képeket, amiket te festettél, így tudják majd, hogy szeretsz festeni.

2016. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Félek,hogy csalódni fognak bennem a barátaim,hogy más lettem nem az akit ők megkedveltek...:(
2016. dec. 12. 19:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért, a "barátaid" elvárják tőled, hogy depis rockernek öltözz, és máshogy gondolkodj a világról, mint mások? A barátaid is ilyenek?

Szerintem ne azzal foglalkozz, hogy a barátaid mit gondolnak rólad, mert ha ők tényleg a barátaid, akkor nem csak ezekért a felületes dolgokért szeretnek, hanem a személyiséged miatt. Az pedig nem fog megváltozni egyik napról a másikra.

2016. dec. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!