Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A Budai gazdagok élet színvona...

A Budai gazdagok élet színvonala miért átlagos?

Figyelt kérdés

Térjünk ki mondjuk a 2. kerületre.. Sok a lakóház..esetleg nagykövetség vagy ilyen olyan cég,iroda.. Ezek nem feltétlen családiasak..mondjuk,amikor beköltözik a család egy nagykövetsgi rezidenciára .. Egy társasháznák mondjuk Rózsadomb Villapark.. Itt os hiányolom a privát kertet.. Én mindig kertes házban éltem és élek.


Van egyáltalán olyan,aki igazán gazdag és úgy is él?

Némelyik ház nagy de betendezésre tök formátlan vagy tök egyszerű és mégis 150 millió.

Meg amikor tanuló voltam Budaligeten dolgoztunk a ház nagy volt,de csak mert nem az a 2ablakos utrcagronton családi ház. Aztán némelyik szoba nem volt max 10nm2.. Inkább csak üres légterek.. Az anyagok sem voltak drágák,átlagosak.. Az ott élő család is.. Egy x3-as bmw meg audi a6.. Bár még is volt pénz egy olyan házra..

Talán Budaliget meg Adyliget ami még olyan mint egy falu..

Rózsadomb meg kb olyan forgalmas .

Tele van átlag autókkal az emberek feke csak jól öltözött ha egy kicsit utána nézünk kiderül h semmje nincs..


A pesti lakásoknál meg azt látom..hogy sötét rideg forgalmas utca kvül putri..kert nincs,belül szép amit kiadnak 1 millióért ..


2016. dec. 12. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem átlagos. "Életszínvonal" egybe.


"Én mindig kertes házban éltem és élek. "


Ennek mindenesetre örülünk, addig is, míg megtudjuk, mi is a problémád?

2016. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivan????
2016. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tevagyittaprobléma!
2016. dec. 12. 16:09
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

jaaa, akkor jó!

Viszontlátásra!

2016. dec. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem átlagos. De mki átlag főlőtt szexel. Jibb csaj kelk neki
2016. dec. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Hát, kérdező nem velünk van a baj, hogy nem értjük, amit ideírtál...


Ez pl mit jelent? "Meg amikor tanuló voltam Budaligeten dolgoztunk a ház nagy volt,de csak mert nem az a 2ablakos utrcagronton családi ház."

2016. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked a privát kert = a magas életszínvonallal?
2016. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
örülök neki, hogy szerinted átlagos, hogy valaki havi 1 milláért bérel egy lakást!
2016. dec. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Ismét rájöttem, hogy egy kérdést csak azután kell elolvasni, ha az ember beleolvasott a válaszokba. Pontosabban azután már nem kell... mennyi időspórolás!
2016. dec. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért fáj ez neked. Vagy megdolgoztak érte, vagy örökölték.
2016. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!