Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érdemes, okos döntés megvédeni...

Clay Morrow kérdése:

Érdemes, okos döntés megvédeni magadat mikor többen szállnak rád?

Figyelt kérdés

Két szitu adott

-1: ha egyedül vagy és páran beléd kötnek, beszólnak ?

-2: ha egyedül vagy és egy szól be, de a visszaszólás miatt később újabb társakkal talál be? (amolyan benzin a tűzre)


2016. dec. 12. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
TAKE IT EASY, KEEP SMILING.:)
2016. dec. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát a meghunyászkodás ?
2016. dec. 12. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden a partnertől függ. Ha alkalmas rá, hogy megértse az álláspontodat (és erre egy kis esély van), akkor mindkét esetben érdemes. A csordában úgyis ő a "vezér", tehát őt követik, ergo a csorda másodlagos.

Ha nem alkalmas, akkor teljesen fölösleges bármi is, akkor a helyzet fura mód úgy a legjobb, ahogy van. Bármit teszel, csak ronthatsz rajta.

2016. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek válaszok!
2016. dec. 12. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2017. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,meg kell védened magadat akkor is.mert ha nem,és zavar az egész,akkor később,lehet évekkel később valamilyen formában összegyűlik a sok idegesség,elfojtás,düh,harag stb.Legalábbis nálam így volt
2017. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintrm alap, hogy ki kell állni önmagadért.

Ha meg olyan "most megverlek téged" szituval jönnek, mondani szoktam: csak nyugodtan.

Simán fel lehet dobni őket, főleg ha szemtanud van + 8napon túlgyógyuló testi sérülésed lesz. Persze ez csak a legrosszabb eset.


Anno sulis koromban kis 9-es voltam s a nagyok rámszálltak, mert nem jagytam magam s csak csendben elrajzolgattam. Felhúztak s megmondtam a magamét, de nem sokáig tartott a csendes visszavonulásuk...


Elpattant az agyam s levadásztam őket. Azóta kikerültek nagy ívbe s nem baszogatott senki.


Mondani szokták: Amelyik kutya ugat nem harap...nos az ellenkezőjét jobb nem piszkálni.


Imádom az olyan nyomorultakat, kik csak társaság közepéből ugatnak, mint a sok kis kutya kölyök. ^^


A legtöbb ilyen embert egyesével elkapod/vagy csak látod s odalépsz határozottan, abban a pillanatban bekussol, fülét farkát behúzva.

2017. jan. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Leütöd az egyik gereket,lehetőleg a banda vezért.Egyik se mer megütni utána.Ennyi.
2017. jan. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!