Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mia véleményetek a mai 17 év...

Mia véleményetek a mai 17 év körüli fiatalokról, hogy midnen hétvégén részegek, cigiznek esetleg még drogoznk is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak kivételek, de gyakran buszmegállókban másról se beszélnek csak arról, hogy "pénteken de beb*sztam, nem emlékszek semmire, ..."

Most ez a normális? Esetleg ez volt mindig?



2016. dec. 14. 21:05
1 2
 1/19 Clay Morrow ***** válasza:
89%
Én is hasonló korú fiatal vagyok és nagyon hidegen hagy. Ezeknek kb. jobb esetben fele ha igaz.. Nézz körül, nem hinném, hogy minden második fiatal ezt csinálja. Szerintem pedig az ilyen személyek régebb is megvoltak.
2016. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Én sem vagyok ilyen. Nem tartom követendő példának az effajta viselkedést.
2016. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az a baj a fiatalok nagy részével, hogy isznak, cigiznak, füveznek? Ez mindenki privát ügye, simán lehet valaki jó ember attól még, hogy füvezik.

Inkább azzal van gond, hogy egy csomó fiatal lenézi a csendesebb, visszahúzódóbb társait.

2016. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ezzel akarják megmutatni, hogy nekik van egy kis szociális "státuszuk". Mennek a többiek után, nehogy kimaradjanak valamiből, mert akkor mellőzöttnek éreznék magukat, stb... Lehetne fejtegetni az okokat, meg belemagyarázni ezt-azt, nyilván mindenkinek más a motivációja.


Amúgy nem gondolok róluk semmit, a saját életemmel foglalkozok. :D

2016. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
3-asnál a pont. Mindenki azt csinál a saját életével, amit szeretne, ugyanakkor sajnos sokszor tényleg lenézik az extrovertáltak az introvertáltakat, mert "nekik nincs életük". Ez az egyetlen, amit elítélek a viselkedésükben.
2016. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ő dolguk, nincs jogom beleszólni, nem érint, nincs véleményem.
2016. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam annyi idősen.
2016. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25 évvel ezelőtt voltam ebben a korban, akkor egészen biztosan így ment. És gyaníthatóan előtte is. Drog kevesebb volt az biztos. A 90es években a füves cigi nagy szám volt. De ha volt, akkor még a fajtáját is tudtuk.
2016. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%

Az ilyen kis tinik legtöbbje mind CSAK kompenzál ezzel a viselkedéssel, hisz mással nem tudnak kitűnni. Sz.r a családi háttér, nem foglalkoznak velük, ezért a bandába menekülnek.

Nincs, akivel őszintén el tudnának beszélgetni a problémáikról, nincs aki meghallgatná őket. A korosztályuk pedig nem tud értékelhető tanácsot adni, hisz ők is ugyanolyan esetlenek, tapasztalatlanok, mint akinek tanácsot próbálnak adni.


A szülői szeretet hiányát semmi se pótolhatja!

2016. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Így belegondolva, mi sem voltunk mások, idestova 20 évvel ezelőtt. Legfeljebb más volt a mérce és más volt a drog. De ahogy így körbenézek magunkon, családos, dolgos embereket látok, akik fiatalon ki tudták élni magukat, és legfeljebb a májuknak ártottak valamicskét, ami mára regenerálódott.

Úgyhogy áldásom a mai fiatalokra ebből a szempontból!

2016. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!