Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Facebookról?

Figyelt kérdés

Fent vagytok, ha igen, miért? Mire használjátok?

Ma reggel munkában vezetek és hallom a Petőfi Rádió műsorát Leventével, Janóval meg Mariannal. Abban tárgyaltál a közösségi média hatásait és mondták, hogy egyre többen törlik magukat, mivel már nem elégíti ki az érdeklődésüket az oldal illetve telenyomják reklámokkal, minden hülyeséggel. Én is tervezek lelépni róla, ti?


2016. dec. 15. 22:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%

Engem egyáltalán nem zavar a havi egy alkalommal, amikor belépek. Ha a hírfolyamot megnézném, már lehet, hogy kiakadnék valamin, úgyhogy nem teszem.

:)

2016. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%
Nem szoktam posztolni, neha atporgetem a hirfolyamot de inkabb a messengert hasznalom
2016. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
54%
én minden nap használom... nem vagyok facebook függő, de ott szoktam az ismerőseimmel beszélgetni, meg néha körül nézek, mit töltöttek fel az ismerőseim, ha valami tetszik lájkolom, esetleg megosztom, de ha valamit megosztok akkor az nagyon érdekel :D kb ennyi... a reklámok annyira nem zavarnak :))
2016. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Én a fészt csak 2 dologra használom

- ismerősökkel beszélgetni privátba

- több csoportban jelen vagyok ami engem érdekel.

(nagyon ritkán nézem meg a hírfolyamot.)

2016. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Hasznos is lehet,ha nem ott éled az életed. Nos, nekem nincs. Nem érzem szükségét. A barátnőmmel élőben találkozunk.
2016. dec. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%

Fent vagyok már régóta. Sok mindenre használom. Ott tárolom a képeimet (egyfajta biztonsági tárhelyként, ha úgy tetszik, nagyobbik része teljesen privátra van állítva), külföldön élő barátnőimmel ott tartok kapcsolatot, meg hát innen látom, hogy épp mi történik velük a mindennapokban. Benne vagyok pár csoportban, amik fontosak nekem: van, amelyikben közös hobbi miatt, másikban együtt tanulunk nyelvet, meg van egy a környéken élő kisgyerekeseknek, itt tök jó társaság jött össze, javarészt már nem is annyira a gyerekekről megy a társalgás, csak ökörködünk folyamatosan :) Ebben a pár csoportban sok barátra tettem szert, sokukkal így ismerkedtem meg később személyesen is.

Ja, meg adásvételi csoportokban szoktam eladni a megunt cuccaimat, és gyakran itt vásárolok a gyerekeimnek ezt-azt, de vettem már fb csoportban háztartási gépeket is.

Eszembe sincs törölni magam, nekem nagyon hasznos volt mindig is a Facebook, az egyetem alatt is sokat használtuk, akkor is főleg a csoportok miatt, így ment az infó mindig. sose itt éltem az életem, de nekem egy praktikus dolog volt mindig is.

2016. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Facebook helyett a vibert hasznalom mert ott nincs reklam es elerek minden ismerost. Meg aztan minek posztolgassak magamrol hulyesegeket amikor van mas dolgom is :D
2016. dec. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Motoros közösségekben vagyok aktív, és az ezzel együtt kialakult baráti kapcsolatok java része is a közösségi háló segítségével van tartva. Annyiból jó ez az egész, hogy ha ismerőstől segítség kell, pl helyi boltban nem kapok egy cuccot ami kell, esetleg jó hírű komolyabb szakember amihez már itthon nem tudok és nem is mernék hozzá kezdeni.

Egymás, és a világ túlsó részein lévő rokonlelkek gépeit szoktuk kedvelni meg ilyenek.

2016. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
22%

Véleményem az, ha lenne hatalmam, azonnal eltörölném mindenestől.

Sajnos én is a rendszert táplálom, mert máshogy nem tudnám elérni azokat az embereket, akiket néha muszáj(Iskola, meló.). Van pár oldal, amik számomra fontos információkkal szolgálnak, ezeket szeretem a hírfolyamban látni, minden másról leiratkozom és nem látom.

2016. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Semmi..de leginkább a messengert használom mert néha idegesítő a sok poszt.. És csetelésre használom xd

17f

2016. dec. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!