Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha az emberek...

Mit tegyek, ha az emberek hazugsagokat terjesztenek rolam es barmerre megyek, mindenhol felismernek, provokalnak?

Figyelt kérdés
Mikor meg anyummal eltem volt egy afferom az egyik szomszednovel. Egyszer setaltam a hevhez es pont jott velem szemben, gondoltam koszonok neki, de mikor meglatott, elfordult. En ugy ertelmeztem, hogy nem kivancsi ram ergo nem kedvel. Legkozelebb a lepcsohazban talalkoztam vele, de nem koszontem neki. Elindultunk felfele, mikor felertunk odafordult es gunyosan megkerdezte, hogy "Te nem tudsz koszonni? Anyukad nem tanitott meg ra?" stb. A lenyeg, hogy visszaelt azzal, amit mondtam neki (sajnos elkovettem azt a hibat, hogy duhbol reagaltam). Elmondta mindenkinek, hogy mi tortent es ezek utan elkezdtek terjeszteni a lakok kozott. Nagyjabol ez lenne a sztori. (Huszoneves voltam, mikor ez tortent.)
2016. dec. 17. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Mik azok a hazugságok, amiket terjesztenek rólad? Mert ez egy lepkefing kábé.
2016. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tehát elmondta mindenkinek, hogy nem köszöntél, és dühből mit mondtál?

És mit mondtál?

2016. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt mondtam, hogy de, tudok köszönni. A végén azt is mondtam, hogy egyébként meg miért tegez le? Hozzáteszem, egyáltalán nem zavar, ha letegeznek. Onnantól bárkivel találkoztam a lakók közül, mindenki kimérten köszönt "jó napot kívánok"-kal (még azok is, akik 0 éves korom óta ismertek).
2016. dec. 18. 00:01
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem az zavart, hogy letegezett, hanem a stílus..
2016. dec. 18. 00:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól va, menj aludni...
2016. dec. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eléggé összetett a problémám.Azt még tudni kell, hogy elköltöztem (pár megállóval arrébb) és sajnos volt egy rohadt szar időszakom, úgyhogy nem igazán mosolyogtam. Kerültem az embereket, mindig lehajtott fejjel mászkáltam és ezt sajnos észrevették az új helyen. Sokszor félreértették a viselkedésemet. Igazából szorongok idegen emberek között. Időnként köszönni sem merek. A lényeg, hogy itt folytatódott, ami a régi helyen elkezdődött. Azon is kiakadtak, mikor valakinek jó napot-tal köszöntem (iszonyat bizonytalan hangon), akiről nem tudtam megállapítani, hogy hány éves lehet.
2016. dec. 18. 00:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed?
2016. dec. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan kellene kezelnem? Ismerősök azt mondták, hogy szarjam le, de mivel sajnos hiper érzékeny ember vagyok, így nem igazán sikerül.
2016. dec. 18. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!