Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért csak a rossz társaságokk...

Miért csak a rossz társaságokkal jövök ki?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Sosem voltak barátaim, már gyerekkoromban sem tudtam beilleszkedni. Úgy érzem senkivel nem vagyok egy hullámhosszon. A normális emberek közé nem tudok beilleszkedni, nem kíváncsiak rám, mindenkivel eltudok beszélgetni, de senkire sem teszek mély benyomást, pedig nem vagyok feszült új társaságban. Akikkel meg kijövök, azok általában magatartászavaros, antiszociális emberek és eléggé balhésak, vagy pedig a bolondok találnak meg, akik idegesítenek.. Miért nem jövök ki a normáis emberekkel? Van róla papírom, hogy magatartászavarom van, ezen hogyan tudnék változtatni?

2016. dec. 17. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyìlvàn a pszihològus tudna segìteni a vàltozàsban, dee mesélj mrg magadròl, mit szeretsz, mi érdekel és Te mit èrtesz antiszociàlis ès viselkedészavaros emberek alatt És Te hogyan definiálod a "normàlis" embereket....és végezz személyiségtesztet a neten....tuti tanulnàl belőle(MBTI-t javallok)
2016. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!