Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tapasztalatok már a körötökben...

Tapasztalatok már a körötökben olyan eseteket, hogy rosszul lettek egy bulin a drogoktól?

Figyelt kérdés
Ha igen, kérlek osszátok meg. Kíváncsi vagyok, én alapból parázós típus vagyok. És félek kipróbálni a drogokat. Természetesen nem akarok narkós lenni, ez egy kamaszkori kíváncsiság, amit idővel kinövök. De tudni szeretném, mennyire kockázatos a használata, illetve a többiek (azaz ti), milyen esetekről számoltok be, amikor valaki rosszul lett a partidrogtól.
2016. dec. 18. 22:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

egyik haveromnak volt a specialitása cuccos diszkóban,hogy sétált körbe-körbe és ha látta hogy egy csini lány gyengélkedik mert túltolta az ekit,akkor odament beszélgetni,vett neki vizet,aztán mondta,hogy menjenek ki levegőzni,utána romantikusan megdugta őket a kocsiban.

egyszer elájult a csaj amikor betette a kocsiba,őt nem dugta meg,hanem kihúzta és letámasztotta a falhoz,aztán visszajött a dizsibe egy újért.

2016. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyen embert agyon kéne verni... Undorító.
2016. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Ismerosnel voltunk hazibulin kb 10-en, ketten mindig szivtak herbalt es a masik haverom aki akkor szivott eloszor par slukk utan panikrohamot kapott :D utolag jot rohogunk rajta de akkor eleg para volt
2016. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Uh... herbált nem akarok :( az szintetikus cucc, és tuti én is pánikot kapnék.
2016. dec. 18. 23:05
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Nekem rendes fűtől is mindig pánikrohamom volt, igazából ez egyén függő... a fű nem jókedvet csinál, hanem az aktuális tudatállapotot fokozza... tehát ha jókedved van, jobb kedved lesz... ha parázol, pánikolni fogsz.
2016. dec. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, en lettem rosszul. 1 eve tortent kb, en 23 voltam akkor. Nekem is amolyan miert ne probaljam ki effekt volt. Se elotte nem toltam semmit, es hat ezutan se fogok.

Hazibuli volt, ultunk a szobamban jo par ismerossel. Itt kulfoldon mdma neven fut, otthon azt hiszem kristalynak hivjak. Egyszercsak elkezdett valami furcsa lenni, de olyan hirtelen hogy fel se fogtam hogy en most mocskosul bealltam. Mondtam hogy kimegyek levegozni a haz ele mert kicsit furan erzem magam. A lepcson nagynehezen lebandukoltam jobbra-balra billegve, vagy legalabbis ugy ereztem. Kimentem a haz ele ahol fel es ala jarkaltam egy 1 meteres kockaban, mikozbe dorzsoltem a kezemet mint egy eszeveszett. Nagyon nem tetszett az erzes amit ereztem, igy gondoltam visszamegyek a hazba es kerek valami tanacsot a harcedzettebb isneroseimtol. Szerencsere pont szembejott az egyikojuk, aki gondozasba vett. O nem azt tolta amit mi paran, hanem kolat, igy kepben volt elegge. Szaggatottan, hullamzoan hallottam mindent. Ha beszeltek hozzam azt nagyon hangosan hallottam mintha a fulembe beszelnenek kozelrol, viszont a sajat valaszomat meg halkan hallottam es messzirol, es mikozben beszeltem hallottam ahogy ropog az allkapcsom... kerdeztek hogy mit erzek, es nem tudtam megfogalmazni. Most sem tudom, de nagyon nem volt jo. Aztan korbeneztem, a haz elott voltunk es az egesz rohadt buli mind a 15 resztvevoje engem nezett hogy mennyire nem tudok magamrol, es ahogy ezt eszleltem rohadt megalazo volt, meg ilyen allapotban is. Kozben persze a szomszed is kiment az autojahoz persze 4 haverjaval, akik szinten azt neztek hogy ulok a kor kozepen es reng a terdem meg dorzsolom a kezem. A harcedzett haver rajuk szolt hogy ne beszeljenek hozzam, csak o beszelhet hozzam. Ami rohadtul igaz volt es jol jott, mert ha egyszerre kettonnel tobb hangot hallottam, kezdett lekattanni az agyam a helyerol, es csak megjobban vibralt minden. Elvitt setalni, ut kozben behanytam, vissza a hazba. Szepen lassan elment a hatasa, persze azert a hazban meg setalgattam par orat kimerevedett hattal, labujhegyen. Lefekudtem aludni ami persze nem ment, plusz tiszta ideg voltam a buli minden resztvevojere ha barmilyen zajt csaptak, mert nem tudom mi volt, de tiszta idegbeteg voltam. Kiprobaltam, mar tudom hogy hat ram, koszonom, tobbet semmit. A tobbi harcedzettebb 30-as roka is panaszkodott ra, valoszinuleg valami szart kaptunk, csak ok mar jobban tudtak kezelni pszichesen. Szoval, az en probalkozasom eredmenye:


-2 hetig veralafutasos kezfej, mert szetdorzsoltem.

-1 hetig veralafutasos comb, mert amikor zsebre tettem a kezem hogy ne dorzsoljem, akkor azt dorzsoltem.

-feldagadt es szana-szet ragott szaj

-a mai napig magamba zuhanok ha meghallok 1-2 zenet ami arra a bulira volt jellemzo.


Nagyon felstresszel ez az emlek meg mindig, most is megemelkedett pulzussal irok. Nem eri meg a probat hidd el, mert sokkal rosszabb tud lenni ha rossz, mint jobb ha jo. Inkabb rugj be mint a lovak, az csal addig rossz amig nem jozanodsz ki, ez meg bennem mely nyomokat hagyott, pedig nem vagyok valami erzekeny fiucska.

2016. dec. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Utolag atfutva van benne par hiba, ezekert elnezest kerek. Ejszaka van es telefonrol vagyok:)
2016. dec. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
:O ez szörnyű lehetett.... Azta.... Nagyon sajnálom.
2016. dec. 19. 04:10
 9/21 A kérdező kommentje:

Bocs, muszáj volt elkuldenem, mert annyira lesokkolt.

Szóval én is pontosan ettol felek, Hogy annyira eltorzul a valosag, hogy az egyetlen emberre sem szamithatok, amikor senkire sem tudok, onmagamra... Ha valamit probalnék is, az a fű lenne, viszont a fene tudja hogy milyen forrásból lenne. Ezért félek... És lehet én sem fogom kiprobálni

2016. dec. 19. 04:13
 10/21 anonim ***** válasza:

A füvet kipróbálhatod nyugodtan.

Egyáltalán nem jellemző, hogy az első alkalomnál rosszul lenne valaki... főleg mivel a fű egy "társas"drog... jó társaságban jó buliban, ahol jó zene szól...

Most a jó zene nem feltétlenül az, amit szeret az ember... rock/metal ilyen állatságok nem jók általában, kevesen tolerálják ezeket fűvel még azok küzül is, akik alapban ezt szeretik...

Hiphop, elektronikus zenék, regi, alternativ ilyesmik sokkal fűbarátabbak...

Amire rá lehet mondani, hogy elgondolkodós zene :)

2016. dec. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!