Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Mikor illik igazából...

Lányok! Mikor illik igazából kezet csókolni egy nőnek és azt hogyan?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Soha
2016. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kérdés,hogy mikor és hogyan,hanem az,hogy kinek. Nem hiszem,hogy olyan körökben mozogsz,ahol ez elvárható lenne. Nem beszélve arról,hogy egy átlagos nő irtó kínosan is érezné magát.
2016. dec. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem illik!!!
2016. dec. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom valamelyik nő ilyenkor elhúzza a kezét. Pl ha egy idősebb úr próbál egy fiatal lánynak kezet csókolni, akkor egyből másra gondol az ember. Hogy pedofil stb stb.

De manapság nem igazán jellemző, mert ma már eltávolodtak egymástól az emberek. Ha pl egy randin találkozol egy számodra kedves lánnyal, és ő is szimpatizál veled akkor szerintem aranyos. Legalábbis én örülök, ha a barátom megcsókolja a kezem.:)

2016. dec. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha az angol királynővel találkozol.
2016. dec. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen nem úgy, hogy hozzáérsz a nyálas száddal. mellkasig emeled a kezét, egyenes háttal és vigyázzállásban ráhajolsz egy pillanatra és utána elengeded a kezét. És semmiképpen nem nézel közben a szemébe, mert azt nem illik.


És ezt tudni is kell fogadni. Egy bizonyos neveltetés alatt ezt nem tudják, sem adni, sem elfogadni.

2016. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!