Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Értelmesebb cigányok, ti az...

Értelmesebb cigányok, ti az ilyen videók láttán szoktátok szégyellni a származásotokat? Mit gondoltok ezekről a társaitokról?

Figyelt kérdés
[link]

2016. dec. 21. 17:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Leszarom én mit csinálnak, csak ne facebookon legyen élőadásban.
2016. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Én nem vagyok cigány, de vannak ugyancsak nem cigány ismerőseim, akik hasonlóan viselkednek. Úgyhogy, persze, valószínűleg cigányok között valamivel több ilyen van, de sajnos a magyarok között is léteznek retardált f...fejek.
2016. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem a származását kell szégyelni, és ha normális akkor nem is kell szégyelljen semmit...
2016. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagyok cigány, de akiket, sajnos, volt alkalmam megismerni, mind ilyen volt.


A normálisabb réteget pedig szinte teljesen elnyomja ez az alja nép.


De komolyan, szánalmas, amit ez a gyerek csinált. XD És ettől hiszi magát menőnek?

2016. dec. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már cigány ismerőstől, hogy szégyelli a fajtáját. Nem tartom helyesnek, hogy "fajtának" tekintik magukat, és a korcsok miatt szégyenkeznek. Én sem szoktam a hülyébb magyarok miatt, csak rühellem, amelyik nem bír viselkedni.
2016. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Ez olyan,mintha azt kérdezném,hogy az értelmes magyarok nem szégyenlik-e magukat a wiskis rabló,Pándy András vagy Szita Bence gyilkosai miatt. A kérdésre a válaszom az,hogy nem szégyellem magam,mivel a viselkedés nem származás hanem neveltetés,mentalitás és egyéni döntés kérdése. Ők nem azért viselkednek így mert cigány származásuak,hanem mert ezt a mintát látták a szüleiktől,a környezetüktől. A tetteiket természetesen elítélem,de nincs okom más,számomra ismeretlen emberek viselkedése miatt szégyenkeznem.Mindenki magáért felel,én normális életet élek,nem volt még összetűzésem a rendőrséggel,próbálok beilleszkedni a társadalomba,a belinkeltekhez pedig semmi közöm.Persze valahol elszomorít,hogy a "fajtám" nagy többsége így viselkedik és, hogy ezzel nekem és más sorstáramnak megnehezítik a boldogulást de egy értelmes ember megérti,hogy a puszta származásom még nem tesz egyből rossz emberré, és nem akar engem felelősségre vonni más bűneiért.Azért hoztam fel a fenti példákat,hogy ezt érzékeltessem.Én/mi "normálisabb cigányok" ugyanazt gondoljuk az ilyen hírek hallatán,amit ti pl.Szita Bence történetét hallva. Elítéljük a tetteseket (származástól függetlenül minden bűnözőt)és sajnáljuk az áldozatot/áldozatokat, de nem gondolom,hogy emiatt az összes magyarnak szégyenkeznie kellene,mert csak 3 ember követte el,csak ők érdemelnek ítéletet,nem egy egész nemzet.Pl.az egész Amerikát sem lehet elítélni Ted Bundy miatt,és folytathatnám tovább,minden nemzetnek megvannak a bűnözői,de butaság az egész népet elítélni érte.

20/L/Roma

2016. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 6-os, az a baj csak ezzel, hogy nem 3 cigány viselkedik így, hanem inkább 3 NEM. Képletesen szólva, akkor te egyike vagy a 3-nak, de te inkább a kivétel vagy, nem a szabály.
2016. dec. 21. 20:19
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

"értelmesebb cigányok"?

Mintha mind mínuszból indulna nálad... Milyen gyökér felfogás már ez b+, hogy csak mert nem fehér közép-európainak született, már különbséget teszel..

2016. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
40%
Én a inkább a magyarságomat szégyellhetném, hogy nagy részünk olyan, mint a kérdező. AZ ilyenek már nemcsak az idegeneket utálják, hanem azokat a világos bőrű magyarokat is, akik nem gyűlölik velük együtt az idegeneket, más bőrszínűeket, más vallásúakat, ateistákat, szexuális kisebbségieket.
2016. dec. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Az a baj a cigányoknál, hogy a saját népe közösíti ki, ha nem ereszkedik le arra a bizonyos színvonalra.

...és hát ugye nyilván a sajátjainak akar elsősorban megfelelni valamilyen szinten...

2016. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!