Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudnátok segíteni? Pénz nem...

Tudnátok segíteni? Pénz nem akadály!

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet hogy rólam és a férjemrôl kéne két képet összeolvasztani. Valahogy. Az férjem üzletember,az esküvőre nem tudott eljönni munka miatt ezért le lett mondva az álomesküvő, a ruhát viszont vissza kellett vinni mert kölcsönöztem.Később megtörtént a házasság viszont szép ruha nélkül mentem férjhez. :( a szép ruhás képemet amit édesanyám készített rólam,kéne összeolvasztani a férjem képével amin az ésesanyámnak is és a férjem szüleinek is szerepelnie kellene,tehát összesen 4-5képet kéne összeolvasztani. Ezt valamilyen program segítségével meg lehetne oldani? Pénz nem akadály. Ismer valaki ebben a témában profit?

2016. dec. 22. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ezt bármelyik fényképésznek meg kellene tudnia csinálni. Gyakorlatilag viszont nehezen tudom elképzelni, hogy lehet 4-5 képet úgy összevágni, hogy az valódinak tűnjön.
2016. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Huu ez de bena... Mar bocsi
2016. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú ebből mekkora troll képeket lehetne alkotni :D
2016. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem a sztoridat.

Kit akarsz ezzel a képpel átvágni?

2016. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is valami ócska átverést akar a hölgyike.


"Az férjem üzletember,az esküvőre nem tudott eljönni munka miatt"

hát persze...

2016. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pénz nem akadály, miért nem kölcsönzitek/kölcsönöztétek ki újra a ruhát?
2016. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ha komolyan gondolod, akkor szeretném látni a képeredetiket. De minden attól függ, hogy milyen nyersanyagból kell dolgozni (milyen perspektívában szerepelnek rajtuk az emberek, fények, árnyékok ésatöbbi), hiszen nem arról szól a dolog, hogy 5 embert beretusálj egy templomba.

Egyelőre nem tudom eldönteni, mit vegyek ebből az egészből komolyan, mert azt sejted nyilván, hogy több tízezerre rúg a végén a művelet.

2016. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a pénz nem akadály akkor béreld ki újra a ruhát és fizess egy valóban jó fotóst aki csinál rólatok egy esküvői kreatív portrésorozatot. Valószínűleg így vagy úgy meg lehet oldani amit szeretnél, de soha, a közelébe nem fog érni annak amit egy valódi fotózáson kapsz. Ráadásul lesz egy közös élményetek. Higgyétek el jó buli! Mi idén több párunkkal fotóztunk külföldön, tengerparton, nem érdemes ezt kihagyni! :)
2016. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, Photoshoppal meg lehet oldani. A végeredmény nyilván attól is függ, hogy milyen szögből készültek a képek, milyenek a fényviszonyok stb. De a perspektívát és megvilágítást is lehet manipulálni.
2016. dec. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valami hasonló kéne nektek is:

[link]

2016. dec. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!