Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki aki Győrben lakik és...

Valaki aki Győrben lakik és lenne kedve és ideje tudna segíteni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval a 2 ünnep között megyek Győrbe és szeretném megismerni a várost azért szeretnék valakit aki megmutatná nekem a várost illetve aki tudna válaszolni pár kérdésemre mert én is oda szeretnék költözni csak kíváncsi lennék az ott lakók véleményére is. Szóval olyan embert keresnék aki ráérne és kedve is lenne ezekben segíteni nekem. 17/f :)

2016. dec. 22. 19:45
 1/1 anonim válasza:
Már nem nagyon költözik ide senki sem, inkább visszamennek azok is akik ide jöttek. A bér annyi mint másutt-600-700 ft nettó- az albérlet pokolian magas. Az Audi is két műszakban dolgozik 1500 embert Pozsonyba akarnak vinni.A város is hamar bejárható , végig mész a Baross úton megnézed a belvárost pár óra alatt. Győriek nem is értjük,hogy mit esznek rajta,inkább csak propaganda az egész, hogy itt jövő épül!
2016. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!