Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van a facebookon csak...

Miért van a facebookon csak 20 ismerősöm 3 év alatt? Soha egy üzenetet még a facebookon nem kaptam.

Figyelt kérdés

3 éve vagyok fenn 3 év alatt 20 (alatti) az ismerősök száma a facebookon. Alapelvem hogy én senkit be nem jelölök ha valaki engem bejelöl azt visszajelölöm (ha ismerem valóban).

Azt tudni kell rólam , hogy nem vagyok se 90 éves vénség (23 vagyok) nem élek épp szerzetesi magányban. Ált iskola középiskola egyetem, most már végzősként egyetem + munkahely, mellette edzés sport, tanfolyamok… szóval épp eleget mozgok emberek közt.

És mégis a kutya alig jelöl engem be. Nézem azokat akiknek egyfolytában pittyeg a mobil mert face üzenetük jött. Percenként akár.

Nekem még soha az életben egy se jött. Soha.

Vajon mit csinálok rosszul?


2016. dec. 26. 09:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Talán, mert TE senkit sem jelölsz be.

Ha nem mondanák, én is elfelejtenék bejelölni másokat.

2016. dec. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát... ha te nem jelölsz be senkit, lehet ez is magyarázat, de... én se jelölök soha senkit és így van 320 ismerősöm. A való életben vannak barátaid, igaziak? Ők fenn vannak facebook-on? Lehet, hogy nem tartják fontosnak?

Jelölgess nyugodtan, vagy ha úgy jobbnak érzed, kérdezz rá előtte, jelölhetsz-e.

2016. dec. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"Jelölgess nyugodtan,"


nem jelölök senkit elvi kérdés. Ha valaki akar tőlem valamit jelöljön ő.

Én senkit soha.

2016. dec. 26. 09:54
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

A páromnak 2 ismerőse van sok év alatt :D

Ha nem jelölsz be senkit, nem tudom, miért csodálkozol.


Borzalmas lehet, ha az embernek pittyeg a mobilja. Nekem elég volt a face-re menve hülyeségeket találnom, egy hét után letiltottam az egészet.

2016. dec. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

" Ha valaki akar tőlem valamit jelöljön ő. "


Hát kérdező, ha így, akkor viszont nem kell rinyálni azon, hogy miért vannak ennyire kevesen. Nem akarnak tőled semmit. Ennyi. Ha elvi kérdés, akkor elvi kérdés, de akkor nem kell miértekkel vesződni.

2016. dec. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én sem jelölök be senkit, nekem van 65kb... igazából pont telibes...-om a FB-ot...1-2naponta ránézem írt -e valaki ,annyi.Valahogy úgy nem érdekel.....
2016. dec. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azért nem jelölsz be másokat, mert nem akarsz tőlük semmit.

Ezek szerint ők sem akarnak tőled semmit.

2016. dec. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

el lehet képzelni ezt?

marika: a józsi nem jelöl be, nem érdeklem őt. héát ha akarna valamit csak bejelölne

józsi: a marika nem jelöl be nem érdeklem őt, hát ha akarna valamit csak bejelölne


marika és józsi egymásra vágyik, de egyik se ismeri be, és leélik az életüket sorvadozva mert egyik se mer odalépni a másikhoz

2016. dec. 26. 10:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen ellehet. De neked ez elvi kérdés, szóval ennyi.
2016. dec. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is csak visszajelölök vagy azt se. Nekem is ritkán jön üzenet. Arra használom az oldalt, hogy cikkeket olvassak csoportokban meg külföldön élő barátokkal chateljek. Akiket kedvelek az életben, azoknak többnyire nincs facebookjuk vagy nem foglalkoznak vele annyit.


Én nem lájkolgatok. Nem érdekel a kép a töltött paprikáról, az eljegyzésre fotózott kezek, a cuki kisbaba, kiskutya, karifa, öt söröskorsó az asztalon, naplementés idézet. Az ilyeneket kirakó ismerőseimet elrejtettem. Azt lájkolom be, ami tényleg tetszik. Én is ritkán rakok ki valamit, nem vagyok fotózós típus.


Szerintem az a "baj", hogy nem lájkolgatsz, nem keltesz olyan benyomást, mint akit érdekel a fb.


Az engem is meglep, mikor barátnak állandóan pittyeg a telefonja, közben meg szenved, hogy magányos a kapcsolatában vagy depis és senkivel nem tudja megbeszélni, stb. Nem értem ezt a részét én sem.


Ha zavar a dolog tényleg, akkor legyél aktívabb a fb-n. Ha nem olyan lényeges, akkor meg tojjál rá, beszélgess élőben.

2016. dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!