Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az rossz, ha nem akarok...

Az rossz, ha nem akarok elmenni egy olyan társaságba, ahol mindenki iszik, csak én nem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú ismerősöm, nem rég óta ismerem, kb 1,5 hónapja, de minden nap beszélgetünk. Csak barátok vagyunk. Elhívott egy helyre, ahol ott vannak a barátai. Nagyjából 8 emberről van szó, fiúk-lányok vegyesen. Viszont nem akarok elmenni, ráadásul senkit sem ismerek és hát elég kényelmetlen a helyzet, mivel nem iszok, de ők előszeretettel teszik ezt. Nem akarok ez miatt menni. Gáz, ha ez miatt nem megyek? Persze azt sem szeretném, ha azt hinnénk együtt vagyok a sráccal..

2016. dec. 29. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annak nincs értelme, hogy csak azért menj el, mert nem mersz nemet mondani. Ha úgy érzed, hogy csak feszengenél, nem lenne társaságod és még ki is lógnál a sorból azáltal, hogy nem alkoholizálsz, akkor tényleg inkább utasítsd vissza ezt az ajánlatot. Majd kerestek másik programot.:)
2016. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Hasonló cipőben járunk, azzal a csöpp eltéréssel, hogy engem meghívtak egy társaságba ahol senki nem iszik én ellenben elég rendszeresen és keményen piálok.


Namármost, szocializálódjak annak ellenére, hogy ebben az apróságban eltérünk, vagy inkább rohadjak otthon egyedül?


Kis adalék: bármikor leléphetek ha kínosan érzem magam a sok sznob között mivel nem tartanak kalasnyikovot a tarkómhoz. Remélem...


Ti mit tennétek?

2016. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Clay Morrow ***** válasza:

Nem gáz.


2. válaszolónak pedig:

Egyáltalán nem szabad fogyasztani alkoholt? Ha lehet akkor igyál kevesebbet. Ha nem, akkor max nézz oda és ha nem tetszik lépj le.

2016. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Valóban feszengenék, de azt senkitől sem kérném, hogy miattam ne igyon.. mivel szilveszterről lenne szó :S Csak nem szeretném, ha ismeretlenül valami otthon punnyadósnak néznének, aki nem akar elmenni sehova :S Mert szerintem ők ezt nem értenék meg, hogy nem iszok ...
2016. dec. 29. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el a srácnak, hogy miről van szó és miért nem lenne kedved elmenni.
2016. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én nem iszom alkoholt és nem is szeretnék mert szerintem rossz ízük van. Közeli barataimmal elmegyek iszogatni annyi különbség h én nem piát iszom :D

De azokkal a haverokkal akik totál ki ütik magukat ha isznak meg mondtam ha talizni szeretnének akkor ne inni hívjanak arra nem vagyok vevő.

18/L

2018. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!